• Teatr Magii "Hokus Pokus"

  Rafał Mulka
 • 1

 • Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland z przyjemnością zaprasza Państwa w świat pełen magii, rzeczy niewytłumaczalnych i niesamowitych – świat pełen oryginalnych i zaskakujących Iluzji w wykonaniu jednego z najlepszych polskich iluzjonistów Rafała Mulki twórcy Beskidzkiego Teatru Iluzji, półfinalisty IV edycji programu Mam Talent…

  W nowo otwartym Teatrze Magii przeniosą się Państwo w zaczarowany świat będący połączeniem spektakularnych efektów magicznych, muzyki, światła oraz efektów specjalnych łączących nowoczesną iluzję z grą aktorską, humorem słownym i sytuacyjnym, stając się widownią , która w interaktywnym spektaklu wraz z Rafałem Mulką wkracza w świat pełen magii. Ta atrakcja w naszym Parku rozrywki gwarantuje doskonałą zabawę dla całej rodziny.

  Więcej informacji związanych z naszym czarodziejem znajdą Państwo pod adresami :
   http://www.rafalmulka.pl
   https://www.facebook.com/RafalMulkaIluzjonista

 • 3

 • 2

 •  

  Akademia Magii

   

  Dzięki współpracy Rodzinnego Parku Rozrywki z Beskidzkim Teatrem Iluzji Rafała Mulki powstał wirtualny projekt Akademia Magii, dzięki któremu można poznać tajniki sztuk magicznych i samodzielnie uczyć się czarowania. W ramach projektu powstało ponad 70 odcinków odkrywających sekrety zarówno bardzo prostych sztuczek jak i profesjonalnych iluzji wraz z dokładnymi poradami jak szybko i skutecznie je opanować. Zakres Akademii Magii opracowany został  w taki sposób aby czarowania mogły uczyć się zarówno kilkuletnie dzieci jak i dorośli. Zostały w nim wykorzystane elementy Project Magic Davida Copperfielda – czyli projektu rehabilitacyjnego prowadzonego w kilku tysiącach szpitali na całym świecie.

  Do tej pory w świat magii wraz z nami przeniosło się już ponad 2 mln. widzów.

  Projekt Akademia Magii dostępny pod adresami

   https://www.youtube.com/channel/UCDzxgY7FYTGtjK-vm1VmzPw
   https://pl-pl.facebook.com/akademiamagii

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ - 5% NA BILET WSTĘPU ZAKUPIONY ONLINE

-5%