Nie jeden, a cztery! W Rabkolandzie Dzień Dziecka to pełne cztery dni zabawy, a na dodatek zaprosimy Was do nowej krainy „Dolina Trzmiela”, której otwarcie zaplanowaliśmy na 1 czerwca!

Spotkanie z Krową Rabcią, wspaniałe animatorki zapraszające do wspólnej zabawy i mnóstwo emocji z nowymi atrakcjami W Parku Rodzinnej Rozrywki „Rabkoland”. Tradycyjnie, po raz trzynasty rozpoczniemy Dzień Dziecka imprezą „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom”, która odbędzie się 1 czerwca. Organizatorami wydarzenia są:  Andrzej Gut-Mostowy – poseł na Sejm RP V, VI i VII kadencji, Tatrzańska i Nowotarska Izba Gospodarcza oraz Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland. Honorowy patronat nad imprezą objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak. Dzięki hojności sponsorów podczas festynu z atrakcji Rabkolandu będą mogły skorzystać dzieci z okolicznych szkół, przedszkoli i świetlic środowiskowych. Park Rodzinnej Rozrywki Rabkoland zaprasza 1 czerwca wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w licznych konkursach i animacjach dla dzieci.

Dniu Dziecka towarzyszyć będzie otwarcie kolejnej strefy tematycznej w Rabkolandzie – Doliny Trzmiela. Edukacyjno rozrywkowa, niesamowicie zielona dolina znajduje się w nowo otwartej części Parku, tuż za Strefą Wikingów. Pan Trzmiel, władca Doliny, czeka na wszystkich, którzy chcieliby odpocząć wśród pachnących kwiatów i krzewów, bo tutaj odpocznie każde dziecko, a rodzic znajdzie miejsce na rodzinny posiłek na trawie. Nie myślcie jednak, że Pan Trzmiel nie wie, czym jest prawdziwa zabawa! To on kręci karuzelkami w Dolinie, a łódeczki w strumyku wesoło mkną przed siebie dzięki czarodziejskim skrzydełkom trzmiela. Obejrzyjcie to zielone królestwo dokładnie – poznacie tam przyrodę i spotkacie nowych przyjaciół!

Przez cały weekend od 1 do 4 czerwca na Dzieci w Rabkolandzie czeka mnóstwo atrakcji, które sprawią, że Dzień Dziecka pozostanie w pamięci najmłodszych na długo!

 

Online kupisz taniej!Dolina Trzmiela otwarta!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ - 5% NA BILET WSTĘPU ZAKUPIONY ONLINE

-5%