Chlapu Chlap - Dolina Trzmiela

ChlapuChlap
Karuzela Obrotowa

clouds

Samodzielne dziecko: od 2 do 8 lat

W tym miejscu nasi mali Goście czują się jak… ryba w wodzie! ChlapuChlap to wspaniała atrakcja dla najmłodszych dzieci kochających spokojną zabawę. Przejażdżka karuzelą dostarcza mnóstwo radości, za co ręczy zielony bohater doliny - Pan Trzmiel.

Mówi się, że dzieci i ryby głosu nie mają, lecz u nas jest wręcz odwrotnie! W Rabkolandzie to nasze małe pociechy przejmują stery i przemawiają… uśmiechem 😊 Odwiedzając park rozrywki nie możecie ominąć ChlapuChlap. To doskonała atrakcja szczególnie dla najmłodszych Gości, którzy uwielbiają spokojną zabawę. Przejażdżka nad błękitnym lustrem wody, wśród zielonego raju Pana Trzmiela, to gotowy przepis na świetną przygodę.

Wasze pociechy mogą wsiąść do zielonej, fioletowej lub czerwonej rybki! Są wygodne i bezpieczne. Podczas przejażdżki warto pamiętać o jednym. Na środku karuzeli zadomowiła się złota rybka, która tylko czeka na spełnianie życzeń! Niech Wasze urwisy wypowiedzą najskrytsze marzenie, a ono się spełni 😉 Kiedyś Skałuchy poprosiły o smaczne skały. Jak to się skończyło, wszyscy dobrze wiedzą 😉

ChlapuChlap kochają nie tylko dzieciaczki, ale także nasi bohaterowie! Gdy Krucabomba ukończył pracę nad karuzelą, to pierwsze do kolorowych rybek wskoczyły Owieczki Irenki! Wierne pomocnie naszego wynalazcy kochają przejażdżki i uwielbiają czuć wiatr we włosach… tzn. w owczej wełnie 😉 Chcecie, by Wasze pociechy również ucięły sobie przejażdżkę? Jeśli tak, to wpadajcie do Rabkolandu!

Bilet wstępu do Rabkolandu

Kup bilet do tej i wszystkich
innych fajnych atrakcji

Oczywiście masz bezpłatny dostęp do wszystkich
przejażdżek po uiszczeniu opłaty za wstęp!

clouds

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca