Pofyrtane Drzewa
Mostki, tunele i przeszkody dla dzieci

clouds
Wspinaczka wśród wysokich drzew to doskonałe wyzwanie dla każdego małego urwisa! W Rabkolandzie proponujemy zabawę, w której trzeba wykazać się sprytem Swena Rudobrodego 😉 Zwłaszcza że do pokonania jest cała masa przeszkód, mostków i nietypowych przejść.

Chcecie, by Wasze pociechy poczuły smak prawdziwej przygody i wyzwań? Jeżeli tak, to na mapie rabkolandowego zwiedzania musicie zaznaczyć kolejną wspaniałą atrakcję. Pofyrtane Drzewa, które Krucabomba zasadził z myślą o najmłodszych, pozwalają wpaść w ramiona zabawy połączonej ze szczyptą adrenaliny. Miejsce kochają odwiedzać harcujące Owieczki Irenki, a na chwilę relaksu przychodzi tu także nasz Janek Wróbel!

Atrakcja znajduje się na wysokości i składa się z drewnianych elementów oraz siatek zabezpieczających. Dzięki temu każdy mały urwis cały czas czuje się komfortowo. Wśród drewnianego labiryntu drzew do pokonania jest wiele przeszkód, mostków, linek i przejść, pozwalających poczuć się niczym w prawdziwej dżungli 😉 Wasze pociechy doświadczą tutaj nie tylko zabawy, ale również potrenują koncentracje, spryt oraz zręczność! Nie ma lekko, bo u nas trzeba się schylać, podnosić, a niekiedy podciągać i łapać równowagę! Czyli wszystko to, co kochają tętniące energią pociechy 😊

Musimy zdradzić Wam jeszcze jedną rzecz. Pofyrtane Drzewa to doskonała przestrzeń na krótki postój i zasmakowanie rabczańskiej kuchni! Otóż pod tym cudownym miejscem znajduje się nasza Pizzeria pod Palmami. W trakcie zabawy dziecka rodzic może więc odpocząć przy stoliku, mając pociechy cały czas na oku 😉 Pod taką opieką to nawet Krokodyl Oskar nie nawywijałby zbyt wielu psikusów 😉 Serio! Pofyrtane Drzewa to pełen emocji strzał w dziesiątkę!

Bilet wstępu do Rabkolandu

Kup bilet do tej i wszystkich
innych fajnych atrakcji

Oczywiście masz bezpłatny dostęp do wszystkich
przejażdżek po uiszczeniu opłaty za wstęp!

clouds

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca