Dolina Trzmiela

clouds

Wybierz wiek dziecka:

Dolina Trzmiela

Dolina Trzmiela znajduje się we wschodniej, nowo otwartej części parku Rabkoland. Tam dzieci i dorośli podczas interaktywnego spaceru przejdą przez liczne ścieżki sensoryczne i poznają Pana Trzmiela, gospodarza tej wspaniałej krainy, oraz Kapitana Bąka, jego najlepszego przyjaciela, który użyczy im swojej karuzeli.

Dalej, na Kwiatowym Safari najmłodsi mogą wziąć udział w polnym wyścigu samochodowym, a najmłodsi (wiek: 0-3 lata) spędzić niezapomniane chwile na ekologicznym placu zabaw dla dzieci o nazwie Klub Gąsienica, który pobudzi ich kreatywność, wesprze prawidłowy rozwój, a także odkryje przed nimi tajniki świata przyrody. Na terenie Klubu Gąsienica znajduje się pokój matki i dziecka, a plac zabaw wypełniony jest rozwijającymi atrakcjami, takimi jak ścieżka sensoryczna Szlak Gołych Stóp, pagórek do wspinania się ze zjeżdżalnią oraz liczne gry i zabawy, które uczą i bawią. W tej okolicy najmłodsi mogą także przejechać się małą karuzelą ChlapuChlap – idealną dla dzieci do 6. roku życia.

Nieco starsze dzieci również nie będą nudzić się w Dolinie Trzmiela. Do ich dyspozycji pozostają bowiem emocjonująca przejażdżka przez szuwary Pana Trzmiela oraz kolorowy plac zabaw ZabaWOW. W Rabkolandzie dzieci mają także szansę obcowania ze sztuką dzięki przedstawieniom Teatru Bajdurka. Podczas spektaklu pod tytułem „Krucabomba!” szalony wynalazca Krucabomba wciąga najmłodszych w bajkowy świat pełen kwiatów i magii.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca