Farma cioci Maryni

clouds

Wybierz wiek dziecka:

Farma cioci Maryni

Farma cioci Maryni to doprawdy niezwykłe miejsce w klimacie rodem z Dzikiego Zachodu. Ta strefa zaczyna się sześćdziesięciometrowym torem pod nazwą Patataj, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli mogą sprawdzić się w roli kowbojów, przemierzających opuszczone miasteczka i wielkie stepy Ameryki na swoich rumakach. Następnie dzieciaki mogą rozerwać się w Kabarecie Warzyw i poznać ich zabawne historie.

Po strawie dla ducha warto zażyć nieco ruchu i wspiąć się na Warzywne Wieże. Trzy Warzywne Wieże to nie lada gratka dla dzieci w każdym wieku. W Wieży Pomidorowej na najmłodszych czeka zabawa w sklep warzywny i inne przygody. Wieża Marchewkowa na swoim szczycie skrywa lunety do obserwacji nieba, a w środku fotopunkt dla wszystkich fanów karotek, a z najwyższej Kukurydziano-Kapuścianej zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie mogą podziwiać cudne widoki z tarasu widokowego. Jednak to nie koniec atrakcji, Trzy Wieże zostały wykończone siecią zjeżdżalni, tuneli i mostków.

Po feerii emocji, jakich najmłodszym dostarczą Trzy Wieże, warto nieco odsapnąć i wyciszyć się na Wesołej Farmie. Tam dzieciaki mogą odpocząć w towarzystwie wesołych, wiejskich zwierzątek, które nauczą je kultowej piosenki o Starym McDonaldzie.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca