COVID-19

COVID-19

clouds

Informacje o bezpieczeństwie (COVID-19)

Drodzy Goście! W związku z licznymi pytaniami mamy dla Was garść informacji związanych z wizytą w Rabkolandzie w czasie zwiększonego reżimu sanitarnego.

Gwarantujemy, że w 2020 komfort wizyty jest nawet większy niż w poprzednich latach, a brak kolejek do atrakcji w pełni rekompensuje nieliczne niedogodności. Większość obowiązków związanych z bezpieczeństwem leży w rękach naszych Pracowników, którzy na bieżąco dbają o dezynfekcję. Rabkoland to świetne miejsce, by całą rodziną odpocząć i zapomnieć na chwilę o pandemii!

Bilety online i płatności bezgotówkowe

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu online i zakupu wszystkich potrzebnych biletów przed wizytą w Rabkolandzie – dzięki temu wejdziecie do naszego parku rozrywki główną bramą, bez stania w kolejce. Jeśli chcecie kupić bilety w kasie, zachęcamy do płatności kartą. We wszystkich punktach gastronomicznych i sklepach z pamiątkami zapłacicie bezgotówkowo, także zbliżeniowo.

Maseczki w parku

W Rabkolandzie nie ma obowiązku noszenia maseczek w czasie korzystania z atrakcji czy spacerowania po alejkach. Wyjątkiem są dwie atrakcje znajdujące się w zamkniętych pomieszczeniach – Muzeum Orderu Uśmiechu i Dom Klauna Mareczka, gdzie Goście powinni zasłaniać twarz. Nie musicie nakładać maseczek, by korzystać z urządzeń, placów zabaw i innych atrakcji otwartych. Pamiętajcie o zachowaniu 1,5 metra odstępu od innych Gości!

Brak konieczności rezerwacji

Jak we wszystkich parkach rozrywki, także w Rabkolandzie obowiązują limity osób, obliczane na podstawie powierzchni. Liczymy więc Gości, liczymy… i widzimy jedno: wraz z wprowadzeniem limitów, znacząco spadła także liczba osób odwiedzających parki rozrywki, także nasz. Dlatego do Rabkolandu możecie przyjechać bez rezerwacji i bez obawy, że nie uda Wam się wejść do parku z powodu przekroczenia liczby Gości.

Dezynfekcja

Bardzo zależy nam na Waszym bezpieczeństwie, dlatego traktujemy dezynfekcję Rabkolandu bardzo poważnie. Osoby obsługujące atrakcje dezynfekują uchwyty i poręcze po każdej przejażdżce. Mamy także specjalną ekipę, która dba o higienę wszystkich elementów wystroju parku, jak ławki, kosze na śmieci, dekoracje czy figury. Cały park dezynfekowany jest raz jeszcze po zamknięciu.
Na Gości czeka ponad 40 stacji z płynem do dezynfekcji dłoni. Prosimy o zaprzyjaźnienie się z nimi i częste korzystanie. Nie zapominajcie przy tym o dzieciach – małe rączki również muszą być czyste :)

Przerwy techniczne – tylko na placach zabaw

Ponieważ wszystkie urządzenia (i nie tylko) dezynfekowane są na bieżąco, nie musimy robić przerw technicznych na czyszczenie Rabkolandu. Możecie bawić się u nas cały dzień, od 10:00 do 18:00. Jedyny wyjątek to place zabaw, które mogą być chwilowo wyłączane z użytku na czas czyszczenia (max. 20 minut). W tym czasie zapraszamy na pozostałe atrakcje i place zabaw, gdzie czekają kolejne przygody!

 

Bon TurystycznyMałopolska - Bezpieczna Turystyka

 

 

Owca
Owca
Owca
Owca