Słodka Irenka

clouds

Słodka Irena zaprasza na łakocie i słodycze!

Słodka Irena zaprasza na łakocie i słodycze!

Przemierzając malownicze zakątki Rabkolandu, na pewno trafiliście na Cyrkową Strefę. To w tym miejscu, obok karuzeli Latającej Chatki i Cyrkowe powozy, znajduje się kraina błogości, czyli Słodka Irena. Każdego sezonu kawiarnia skrada serca największych łasuchów. Nasi mali Goście, którzy na łakociach znają się jak Pan Trzmiel na kwiatach, mogą w niej dostać:

  • Rozpływające się w ustach lody
  • Cieplutkie i smaczne gofry
  • Kuszące delikatnością desery
  • Orzeźwiające niczym Wiking Coaster napoje
  • Ziarniste i kolorowe granity

Lody dla ochłody

Lody dla ochłody

Kilka słów wypada poświęcić rabkolandowym lodom w kubeczkach, które są wizytówką Słodkiej Ireny. To idealny wybór na upalne i słoneczne dni. Nasze wyroby cieszą się uznaniem w oczach najmłodszych nie tylko ze względu na różnorodny smak, ale także artystyczny wygląd. Kształty i kolory to istne arcydzieło, którego na portretach nie powstydziłby się sam Klaun Mareczek. Sprężyste pianki, cukrowe posypki, czekoladowe wiórki i żelki – tak wygląda słodki raj… tzn. Słodka Irena! Kawiarnia przykuwa uwagę małych Gości nawet z samej góry diabelskiego młynu - Wielkiego Zaginacza Czasoprzestrzeni 😊

Kawa i herbata na jeszcze lepszy nastrój

Jeżeli w upalne dni lody są największym marzeniem każdego dziecka, to dla dorosłych punktem obowiązkowym jest zniewalająca kawa. Trudno nie zgodzić się ze słowami, że mała czarna jest niczym szczęście odmierzane w ziarnach. W Rabkolandzie dobrze o tym wiemy, dlatego każdy opiekun odwiedzający Słodką Irenę może wybrać swoją ulubioną dawkę kofeiny. To moment na odpoczynek, chwilę relaksu i podładowania baterii.

Serwujemy aromatyczne latte. Osobom nieprzepadającym za kofeiną proponujemy gorącą herbatę. Zastrzyk energii ukryty w kubku ulubionego napoju nie tylko pozwoli złapać oddech, ale także szybko postawi na nogi. Uwaga! Przy kawiarni często kręci się Krucabomba, który także nie wyobraża sobie dnia bez kawy i krótkiej… pogawędki 🙂

Słodka Irena to jedna z ulubionych restauracji wszystkich małych bohaterów i ich opiekunów. Więcej informacji o tym urokliwym miejscu oraz całym Rabkolandzie znajdziecie na naszych mediach społecznościowych oraz na stronie partnerów.

Po smacznym obiedzie czas na trochę osłody!

Dobrze o tym wie, nie tylko największy łasuch Rabkolandu Krokodyl Oskar, ale także wesoła ferajna małych rozrabiaków. Co dzieci kochają najbardziej? Słodycze! U nas znajdziecie desery, gofry i lody dla ochłody.

Nie zapominamy także o dzielnych opiekunach troszczących się o najmłodszych urwisów. Każdy dorosły w mig odzyska siły dzięki dobrej kawie i gorącej herbacie. Ręce zacierać mogą fani aromatycznej latte, ale także wierni miłośnicy mrożonych napojów. Po prostu palce lizać!

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca