Kalendarz wydarzeń
Kalendarz wydarzeń
clouds
Data dodania:
Udostępnij:

Weekend Dnia Dziecka w Rabkolandzie!

Już 4 i 5 czerwca Park Rozrywki Rabkoland w Rabce Zdrój zorganizuje weekendowe obchody Dnia Dziecka. To impreza skierowana do najmłodszych, podczas której nie zabraknie atrakcji. W planach są m.in. słodkości dla każdego dziecka, występ cyrkowca czy gra terenowa.

Czy istnieje lepszy sposób na świętowanie niezapomnianego Dnia Dziecka niż wizyta w Parku Rozrywki? Niełatwym zadaniem jest znalezienie ciekawszej opcji, szczególnie w sytuacji, kiedy w całym obiekcie planowane są specjalne wydarzenia związane z obchodami tego dnia.

Najważniejsze święto wszystkich dzieci

Trudno wyobrazić sobie weselszy dzień w roku (no, może poza urodzinami :)), niż Dzień Dziecka. Park Rozrywki Rabkoland postanowił jednak przedłużyć świętowanie na cały weekend 4-5 czerwca. W tym czasie na najmłodszych czekać będzie wiele dodatkowych, niedostępnych na co dzień rozrywek.

- Jeden dzień to zdecydowanie zbyt mało czasu na pokazanie dzieciom, jak ważne są one dla nas. Dlatego postanowiliśmy w tym roku zorganizować cały weekend wypełniony po brzegi atrakcjami, aby wszyscy, którzy chcą nas odwiedzić, mogli to zrobić - mówi Piotr Wiecha, właściciel Parku Rozrywki Rabkoland.

Owca
Owca
Owca
Owca