TIKTOK - wakacyjne wtorki

clouds

TikTok to wspaniała platforma, która rozwija kreatywność i pozwala na świetną zabawę. Dzieciaki na całym świecie oszalały na punkcie TikToka, zresztą nie tylko one! Jeśli nagrywacie swoje TikToki lub chcecie dopiero  tiktokową przygodę, nasze warsztaty są właśnie dla Was. Zapraszamy na nie co tydzień, w każdy wakacyjny wtorek!

 

W czasie każdej imprezy będziemy nagrywać wspólne TikToki – zarówno na nasze konto, jak i na konto wszystkich chętnych dzieci i dorosłych. Krucabomba, owieczki iRenki, Janek i Hania, krokodyl Oskar, klaun Mareczek i Pan Trzmiel zatańczą z Wami, odegrają śmieszną scenkę lub pomogą Wam zrealizować każdy inny pomysł na filmik! Poza Rabkolandową ekipą TikTokową poznacie też znanych polskich TikTokerów. Nagrajcie z nimi filmiki i razem bawcie się na karuzelach!

 

Podczas warsztatów zdobędziecie też praktyczną wiedzę na temat TikToka i bezpieczeństwa w sieci. Jak nagrywać TikToki? Jak działa algorytm? W jaki sposób zwiększyć swoje zasięgi i dotrzeć do większej liczby odbiorców? Jak postępować bezpiecznie i ochronić swoje konto? O jakich sytuacjach trzeba od razu poinformować dorosłych? Tego wszystkiego dzieci (i rodzice!) dowiedzą się w każdy wtorek w Rabkolandzie!

 

Zapraszamy również do współpracy i odwiedzin wszystkich TikTokerów 

więcej informacji pod adresem e-mail: [email protected]

 

 

 

Owca
Owca
Owca
Owca