Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
1945
Udostępnij:

Bilet sezonowy – sposób na Rabkoland za złotówkę dziennie!

Nie wszyscy mieszkańcy naszego regionu wiedzą, że od paru lat w Rabkolandzie obowiązuje system jednej wejściówki na teren parku – bez żadnej opłaty za poszczególne atrakcje. Płacimy jedynie za wejście do parku rozrywki, a potem nielimitowaną liczbę razy bawimy się na wszystkich dostępnych atrakcjach – przez cały dzień, do woli. Po kupieniu wejściówki nie musimy zerkać na zegarek ani wyliczać dzieciom przejażdżek na karuzeli – możemy bawić się non-stop przez cały dzień!

A co zrobić, by cieszyć się zabawą w Rabkolandzie za mniej niż złotówkę dziennie? Jak to możliwe?!

Jeśli mieszkamy blisko albo zostajemy w Rabce na dłużej, warto przy pierwszej wizycie wykupić bilet sezonowy.

Jedna imienna karta sezonowa pozwala na wchodzenie do parku codziennie, na 8 godzin, przez ponad 5 miesięcy sezonu (aż do 29 września 2019)! Za cenę niższą niż 3 bilety wejściowe (109 zł)  możemy skorzystać z atrakcji parku przez ponad 100 dni, co oznacza, że jedna wizyta może kosztować mniej niż symboliczną złotówkę.

To świetna opcja dla rodzin mieszkających w Małopolsce, które szukają ciekawej alternatywy dla nieczynnych w niedziele galerii handlowych czy drogich atrakcji, jak małpie gaje, kosztujące co najmniej 15 zł za godzinę. Żadne inne miejsce na Podhalu nie oferuje podobnej jakości rozrywki za tak niską cenę. Karuzele i inne przejażdżki, niespotykane sale i place zabaw, przedstawienia, pokazy magii, imprezy, koncerty muzyki dla dzieci, warsztaty – wszystko w jednym miejscu i bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Nie trzeba jednak przyjeżdżać do Rabkolandu na cały dzień, aby wycieczka była udana. Punkty gastronomiczne z pysznościami (także z ofertą dla wegan i bezglutenową) sprawiają, że warto wpaść tu nawet na dwie-trzy godziny, aby rodzinnie zjeść włoską pizzę i przejechać się na kilku karuzelach.

Karty sezonowe są imienne i pozwalają wchodzić do Rabkolandu ich posiadaczom. Ważne będą do 29 września 2019. Kartę możesz wyrobić w kasie Rabkolandu lub zamawiając ją przez stronę rabkoland.pl.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca