Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
1153
Udostępnij:

Długi Dzień Dziecka w Rabkolandzie!

Koniec maja i początek czerwca to szereg wyjątkowych okazji, aby zabrać całą Rodzinę do parku rozrywki i spędzić wspólnie niezapomniane chwile! W tym momencie otwarte są już wszystkie atrakcje planowane na rok 2018. Działa już nowa wieża swobodnego spadku Duch-Duch oraz nowy, interaktywny pociąg w strefie Góralsko Dżungla. Wszystkie inne, znane i lubiane atrakcje, również czekają na gości!

Startujemy już 26 maja w Dzień Matki (sobota). To wyjątkowe święto jest idealnym pretekstem do odrobiny szaleństwa! W końcu Mamom też należy się radość i rozrywka… 🙂 Całą rodziną zabierzcie Wasze ukochane Mamy do bajkowego świata Rabkolandu i zafundujcie im święto, którego długo nie zapomną!

30 maja (środa) to dzień rodzinnego festynu „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom”, który odbywa się już od 14 lat! Przedsiębiorcy z naszego regionu na jeden dzień zadomowią się w Rabkolandzie, aby wspólnie z nami świętować nadchodzący Dzień Dziecka.

31 maja to Boże Ciało – jedyny dzień w całym sezonie, kiedy zmieniają się godziny otwarcia. Tego dnia (czwartek 31.05) Rabkoland otwarty będzie od 13:00 do 18:00.

Piątek i sobota, 1 i 2 czerwca, to dni najważniejszego święta w naszym parku – Dnia Dziecka! ♥ Od lat udowadniamy, że NIE MA lepszego prezentu dla dzieciaków niż wizyta w Rabkolandzie – w tym roku również damy czadu! Cudowne atrakcje, karuzele, pociągi i rollercoastery, wieża, która spada i autobus, który lata, teatry i pokazy, krzywe lustra, odwrócony dom, magicy i dzikie zwierzątka, nasze szalone muzea i pomysłowi animatorzy… wszystko czeka na to, aby sprawiać dzieciom radość!

Z kolei w niedzielę 3 czerwca powitamy w Rabkolandzie fantastyczny zespół Beti & Bobass, który ukoronuje długi weekend zabawy i radości. Muzycy w czasie interaktywnego koncertu wykonają ubóstwiane przez dzieci hity. Wspólnie będziemy śpiewać piosenki Majki Jeżowskiej i Fasolek oraz inne przeboje dla milusińskich. Jeśli jesteście gotowi na świetną zabawę, nie może Was zabraknąć!

Owca
Owca
Owca
Owca