Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
194
Udostępnij:

Dolina Trzmiela Tańczy, czyli muzyczna zabawa w najbliższą sobotę w Rabkolandzie!

Na gości Rabkolandu czekają różne atrakcje, animacje ruchowe i malowanie twarzy specjalnymi farbkami. Imprezę urozmaici koncert grupy Beti&Bobass, podczas którego najbardziej aktywni tancerze otrzymają specjalne nagrody!

Historia Pana Trzmiela zaczęła się od eksperymentu pewnego wynalazcy o imieniu Krucabomba, który miał zajmować się kwiatami swojej cioci. Nie miał on jednak pojęcia o pielęgnacji roślin, dlatego powiększył owada latającego w swojej pracowni i stworzył z niego idealnego pomocnika - Pana Trzmiela. Dzięki mądremu owadowi wszystkie kwiatki zaczęły rosnąć i rozwijać się, jak nigdy przedtem. Puchaty, zielony Pan Trzmiel do dziś sprawia, że każdy kwiat, którego się dotknie, jest większy, bardziej kolorowy i daje najlepszy miód w okolicy. Za każdym razem, kiedy któryś z mieszkańców parku ma problemy zdrowotne, prosi on o pomoc Pana Trzmiela, który raczy go uzdrawiającym miodem prosto ze swojego ogrodu w Dolinie.

Tańce i nagrody w Dolinie Trzmiela

Już w najbliższą sobotę 7 sierpnia Pan Trzmiel urządza w swojej Dolinie muzyczną zabawę dla roztańczonych dzieci i równie roztańczonych mieszkańców parku rozrywki. Razem z wesołymi trzmielami, bzyczącymi pszczołami, nakrapianymi biedronkami i innymi przyjaznymi owadami najmłodsi odwiedzający będą mogli spędzić cały dzień na wspólnym śpiewaniu i pląsaniu. O 13.00 wystąpi grupa Beti&Bobass, która porwie gości do tańca w rytm dziecięcych piosenek i znanych hitów. Podczas koncertu najaktywniejsi tancerze będą mogli wygrać nagrody i bilety do parku Rabkoland. Na dzieci czekają także różne animacje ruchowe, malowanie twarzy specjalnymi farbkami i inne atrakcje.

- Razem z Panem Trzmielem serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do odwiedzenia naszego parku, a w szczególności strefy o nazwie Dolina Trzmiela. Tam pod wodzą owadzich mieszkańców parku wspólnie rozpoczniemy całodniową taneczną zabawę. Na gości czekają różne atrakcje, a wszystkie aktywnie uczestniczące w imprezie dzieci otrzymają małe upominki od pomocników Pana Trzmiela – mówi Piotr Wiecha, właściciel parku rozrywki Rabkoland.

Owca
Owca
Owca
Owca