Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
435
Udostępnij:

Dzień Dziecka w Rabkolandzie 30 maja – 7 czerwca

Dlaczego ograniczać się tylko do jednego dnia? Dzień Dziecka w Rabkolandzie potrwa w tym roku aż 9 dni! Serdecznie zapraszamy od soboty 30 maja do niedzieli 7 czerwca, na zabawę w Rabkolandzie pełną emocji.

Jak co roku – 1 czerwca swoje święto obchodzą wszystkie dzieci. W naszym Parku od 2005 roku nieprzerwanie obchodzimy wydarzenie pod nazwą „Przedsiębiorcy Podhala, Spisza i Orawy Dzieciom”. W tym roku będzie miała miejsce jego jedenasta edycja. Wyjątkowo, też odbędzie się ona w niedzielę 31 maja.

Dzięki hojności licznych sponsorów oraz organizatorów przez cały dzień dowożone do Rabkolandu dzieci, będą mogły korzystać z wybranych atrakcji parku w tym karuzel, dzięki rozdawanym w szkołach karnetom. W ten dzień będą organizowane różnego rodzaju konkursy z cennymi nagrodami jak i również masa występów. Na parkingu przed Rabkolandem pokazy będą dawać strażacy i policjanci.

Prosimy pamiętać, że w niedzielę kolejki do karuzel mogą być naprawdę duże. Chcielibyśmy, żeby czuli się Państwo u nas komfortowo, dlatego też jeśli zależy Państwu na uniknięciu tłumów,  zachęcamy do wizyty, w któryś z pozostałych dni.

Bez względu jednak na to, w który dzień Państwo nas odwiedzą, w każdy dzień będziemy działać standardowo, a więc dostępne będą tylko bilety NO-LIMIT, w cenie 29zł od osoby.

W każdy z tych dni, występować będzie również Teatr Kukiełka lub Teatr Bajdurka i finalista Mam Talent Rafał Mulka (z wyjątkiem 2 czerwca), w Teatrze Iluzji, z nowym na ten sezon programem.

Zapraszamy serdecznie!

Owca
Owca
Owca
Owca