Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
882
Udostępnij:

Nowe strefy tematyczne i urządzenia! Dolina Trzmiela, Wikingowie, Patataj i mnóstwo innych!

W 2017 roku w Rabkolandzie pojawią się nowe postacie i urządzenia. Poznajcie je i bawcie się wyśmienicie!

Vikingcoaster – W Krainie Wikingów stoi i czeka na najmłodszych rollercoaster, z którego mogą korzystać dzieci już pomiędzy 85, a 120 cm wzrostu. Vikingcoaster będzie hitem tego sezonu, bo nigdzie w Polsce nie ma kolejki, która jest w stanie bezpiecznie przewozić tak małe dzieci.

Patataj – to wspaniała przejażdżka po sześćdziesięciometrowym torze w scenerii z dzikiego zachodu. Cztery wierzchowce powiozą dorosłych i dzieci i sprawią, że wszyscy poczują się jak prawdziwi kowboje. Nie możecie się doczekać? Wskakujcie na siodło!

Dolina Trzmiela – nowa strefa tematyczna w Rabkolandzie! We wschodniej, nowo otwartej części parku, dzieci i dorośli spotkają Pana Trzmiela, gospodarza tej wspaniałej krainy. Pan Trzmiel zaprasza w podróż łódeczkami po swojej dolinie, zabawę z rybkami na karuzeli oraz karuzelę, w której wyruszycie na trzmielowe safari. W dolinie będzie można odpocząć, ale także poznać gatunki drzew i roślin, rozłożyć koc na trawie i obserwować życie owadów, które zamieszkają w specjalnych domkach.

Szalony Lotnik – wyobrażacie sobie, jak to jest wznieść się w przestworza? Ha! Spotkanie z Szalonym Lotnikiem dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń i sprawi, że poczujecie się jak prawdziwi lotnicy. Dobrej zabawy!

Karmienie zwierząt – praca w ZOO jest Waszym marzeniem? A może wybieracie się na safari? Z nami wszystko jest możliwe – nakarm zwierzaki z dżungli i sprawdź, czy się z Tobą zaprzyjaźnią, może będzie to początek wspaniałej przygody?

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca