Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
319
Udostępnij:

Odwiedź galerie handlowe i spotkaj bohaterów Rabkolandu!

Wiemy, że odliczacie dni do odwiedzin naszego parku rozrywki! Otwieramy się już za niespełna miesiąc i dopinamy wszystko na ostatni guzik. Zanim jednak spotkacie bohaterów w Rabkolandzie, podczas tego weekendu… możecie na nich trafić w Krakowie i Nowym Sączu!

Ręka do góry, jeżeli są tu osoby tęskniące za latem i zabawą w naszym parku rozrywki? My też chcielibyśmy już zobaczyć gromadę wesołych urwisów biegających wśród dziesiątek atrakcji. Wyczekujemy otwarcia Rabkolandu, a międzyczasie wpadliśmy na pomysł jak z Wami się spotkać!

Podczas najbliższego weekendu (1 i 2 kwietnia) bohaterowie naszego parku udadzą się w daleką wyprawę i odwiedzą galerie handlowe w Krakowie i Nowym Sączu. Nie będzie to jednak wypad na szybką kawkę i szalony shopping, a raczej fajny moment na przybicie piątki z małymi rozrabiakami!

Klaun Mareczek oraz Pan Trzmiel planują przechadzać się po krakowskiej Bonarce! Wypatrujcie ich i poproście o pamiątkowe zdjęcie. Na pewno się zgodzą! Wspólnej fotki nie odmówią także Krokodyl Oskar wraz z Owieczką Irenką. Ten zwariowany duet zamelduje się w Trzech Koronach w Nowym Sączu. Jeżeli spotka Was jakiś psikus, od razu domyślicie się czyja to sprawka 😊

Jeżeli akurat wybieracie się na niedzielne Filmowe Poranki do Kina Helios w Nowym Sączu, przed wejściem na seans powinniście wpaść na naszych wspaniałych bohaterów. Przez cały dzień swojej wycieczki będą oni spacerować po różnych miejscach, odkrywając każdy zakątek galerii! Brzmi super?

Pamiętajcie, aby przekazać pozdrowienia Krucabombie, który podczas spotkania w Rabkolandzie, z pewnością Wam za to podziękuje osobiście! To co, widzimy się w weekend? Do zobaczyska!

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca