Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
419
Udostępnij:

Otwieramy już w sobotę 25 kwietnia

Serdecznie zapraszamy do Rabkolandu już od soboty 25 kwietnia. W tym sezonie czeka na Was wiele występów na żywo. Po raz pierwszy będziecie mieli okazję odbyć szaloną przejażdżkę na nowym rollercoasterze – Kopalnia Złota.

Jakie występy na żywo czekają na Was 25 kwietnia?

O tym będziemy informować już wkrótce. Tymczasem od dnia otwarcia, niemal codziennie będziecie mogli sprawdzić jak czaruje nasz iluzjonista w nowym Teatrze Magii – Czary Mary.

Kilka programów artystycznych, w tym szkoła Magii, będą odbywać się w każdy weekend, a także w wybrane dni tygodnia maja i czerwca. W wakacje Teatr Iluzji zagości u nas na stałe.

Kiedy przejedziecie się już na nowej kolejce górskiej i nauczycie czarować, proponujemy swoją energię spożytkować na kolejnej nowości i pobujać się z Kapitanem Jackiem Sparrowem na jego łódeczkach.

Dzień w parku umilą Wam też nasi nowi przyjaciele, czyli kolejna porcja ruchomych figur: Kabaret Warzyw, Papuga Gadatliwa, Hawajskie Tancerki, zespół Can Cana oraz Krasnoludy z Groty, które zaśpiewają Hej Hoł, Hej Hoł na majówkę by się szło!

Oczywiście stałe atrakcje, czyli ponad 30 urządzeń rozrywkowych niezmiennie czekają abyście je okiełznali.

W tym roku wyjątkowo będziecie mieli okazję korzystać z wszystkiego do woli, ponieważ postanowiliśmy Wam zaoferować tylko i wyłącznie bilety NO-LIMIT.

Dzieci do 90 cm wzrostu wejdą na teren parku za symboliczną złotówkę. Reszta w cenie 29zł, będzie mogła korzystać z karuzel bez ograniczeń, aż do końca dnia.

Jeśli przyprowadzicie dziadka lub babcie, to pod warunkiem że skończyli 60 lat, będą mogli wejść i korzystać z atrakcji Rabkolandu za jedyne 15zł.

Płacimy raz i bawimy się do oporu przez cały dzień. W żadnym innym miejscu nie dostaniecie tak wielu atrakcji, tak szalonych i tak wyjątkowych za tak niską cenę.

To wszystko już od 25 kwietnia w Rabkolandzie.

Nowy cennik dostępny jest pod tym linkiem

Owca
Owca
Owca
Owca