Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
1418
Udostępnij:

Rabkoland – Kopalnia Soli Bochnia jeden bilet

Do rozpoczęcia sezonu zostało już niewiele czasu. Kiedy opadną już emocje pierwszych przejażdżek na karuzelach, warto wybrać się na majową wycieczkę szkolną. Mamy dla Was wyjatkową ofertę łączoną odwiedzenia Rabkolandu i Kopalnii Soli w Bochnii.

Kupując łączony bilet do Kopalnii Soli w Bochnii i Rabkolandu zyskujecie podwójnie! Bilet łączony to wydatek jedynie 40zł, w którego cenie jest nielimitowana zabawa w Rabkolandzie przez cały dzień oraz zwiedzanie Kopalni Soli w Bochnii w innym dogodnym dla grupy terminie. Jedyne co trzeba zrobić to zadzwonić pod jeden z naszych numerów, podanych na końcu artykułu lub napisać do nas maila i zarezerwować wizytę.

Płatność za cały pakiet następuje w pierwszym z obiektów, który mamy zamiar odwiedzić. Na wizytę w Kopalnii, jeśli zdecydujemy się najpierw odwiedzić
Rabkoland mamy czas do końca miesiąca.

Poniżej kilka słów o Kopalnii Soli w Bochnii:

Kopalnia Soli w Bochnii to obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa Unesco. Dziś kopalnia staje się nowoczesnym centrum łączącym tradycję z nowoczesnością. Od lat 90 tych XX w. prowadzona jest działalność turystyczna. Odwiedzający kopalnię goście zwiedzają trasę turystyczną, trasę historyczną. Bocheńska kopalnia, jako jedyna kopalnia w Polsce posiada podziemną przeprawę łodziami. Drewniane łodzie pływające po zalanej solanką komorze są zarejestrowane w Polskim Rejestrze Statków, tak jak statki pływające po morzach.

Jedną z atrakcji jest przejazd podziemną kolejką oraz zjazd najdłuższą 140 m zjeżdżalnią, łączącą 2 poziomy kopalni. Szczególną atrakcją bocheńskiej kopalni jest Ekspozycja Multimedialna, dzięki której turyści poznają historię wydobycia soli, trud górniczej pracy a
także historię Polski.

Więcej informacji:

www.kopalnia-bochnia.pl

Aby zarezerwować ofertę prosimy o kontakt

[email protected]
+48 533 763 800
+48 18 26 76 957

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca