Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
1084
Udostępnij:

Rabkoland otwiera się już 25 kwietnia!

Nowe punkty na Szlaku Ruchomych Figur, Pirackie Huśtawki, Teatr Magii – Hokus Pokus i od maja nowa kolejka górska – Kopalnia Złota, czekają na odwiedzających Rabkoland w tym sezonie. Zmienia się też cennik, który przewiduje już tylko zakup biletu NO-LIMIT.

Od dnia otwarcia, niemal codziennie będziecie mogli sprawdzić jak czaruje nasz iluzjonista w nowym Teatrze Magii – Hokus Pokus.

W majówkę od 1 do 3 maja na scenie głównej występować będzie Teatr Bajdurka.

Kilka programów artystycznych, w tym szkoła Magii, będą odbywać się w każdy weekend, a także w wybrane dni tygodnia maja i czerwca. W wakacje Teatr Magii zagości u nas na stałe.

Kiedy przejedziecie się już na nowej kolejce górskiej i nauczycie czarować, swoją energię będziecie mogli spożytkować na kolejnej nowości i pobujać się z Kapitanem Jackiem Sparrowem na jego łódeczkach.

Dzień w parku umilą Wam też nowe punkty na szlaku ruchomych figur: Kabaret Warzyw, Papuga Gadatliwa, Hawajskie Tancerki, zespół Can Cana oraz Krasnoludy z Groty, które zaśpiewają Hej Hoł, Hej Hoł na majówkę by się szło!

Na majówkę specjalnie dla Was występować będzie też Teatr Bajdurka

Oczywiście stałe atrakcje, czyli ponad 30 urządeń rozrywkowych niezmiennie czekają abyście je okiełznali.

W tym roku wyjątkowo będziecie mieli okazję korzystać z wszystkiego do woli, ponieważ Rabkoland oferuje już tylko i wyłącznie bilety NO-LIMIT.

Dzieci do 85 cm wzrostu wejdą na teren parku za symboliczną złotówkę. Reszta w cenie 29zł, będzie mogła korzystać z karuzel bez ograniczeń, aż do końca dnia.

Jeśli przyprowadzicie dziadka lub babcie, to pod warunkiem że skończyli 60 lat, będą mogli wejść i korzystać z atrakcji Rabkolandu za jedyne 15zł.

Płacimy raz i bawimy się do oporu przez cały dzień. W żadnym innym miejscu nie dostaniecie tak wielu atrakcji, tak szalonych i tak wyjątkowych za tak niską cenę.

To wszystko już od 25 kwietnia w Rabkolandzie.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca