Wiadomości Rabkoland

Wiadomości

clouds

Najnowsze wydarzenia w Parku Rabkoland

436

W majówkowy długi weekend w Parku Rozrywki Rabkoland, znajdującym się w Rabce-Zdrój (woj. małopolskie), nastąpi rozpoczęcie nowego sezonu. Na odwiedzających czekają zupełnie nowe atrakcje, ulubieńcy z lat poprzednich, a także nieco kultury - koncerty lokalnego duetu muzycznego i przedstawienia teatralne.

232

Park Rozrywki dla Dzieci RABKOLAND ponownie zaprasza wszystkich uczniów z gminy Rabka-Zdrój na bezpłatną wycieczkę klasową!

179

W ostatni weekend odwiedzający jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Polsce, Rabkoland, mogli być świadkami niecodziennej imprezy – Mistrzostw Polski w Dmuchaniu Balonu z Gumy do Żucia.

196

W najbliższą sobotę, 21 sierpnia, park rozrywki Rabkoland zaprasza na najbardziej rozdmuchaną – w pozytywnym tego słowa znaczeniu – imprezę tego sezonu.

194

Park rozrywki Rabkoland zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkową, muzyczną zabawę “Dolina Trzmiela Tańczy”, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 7 sierpnia.

222

W najbliższą sobotę, 31 lipca, w rodzinnym parku rozrywki Rabkoland odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia „Harce Krokodyla Oskara”, przygotowanego specjalnie z myślą o dzieciach.

390

Za nami jubileuszowa, 20.edycja jednej z najbardziej nietypowych, ale i najbardziej znanych imprez odbywających się w parku rozrywki Rabkoland.

177

W najbliższą sobotę, 17 lipca, w rodzinnym parku rozrywki Rabkoland odbędzie się jubileuszowa, 20.edycja kultowej, dorocznej imprezy organizowanej w sercu Rabki-Zdrój. Zawodnicy z całej Polski wezmą w tym dniu udział w Mistrzostwach Polski w Dojeniu…Sztucznej Krowy.

Owca
Owca
Owca
Owca