Wiadomości Rabkoland

Wiadomości

clouds

Najnowsze wydarzenia w Parku Rabkoland

1002

Park rozrywki dla dzieci Rabkoland ponownie otwiera bramy! Rabczańska atrakcja znów wypełni się śmiechem dzieci – park będzie czynny co najmniej przez wszystkie wrześniowe weekendy.

2191

W ubiegły piątek (26.06.2020 r.) rozpoczęły się wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Duża część osób zaczęła się zapewne zastanawiać, jak najlepiej wykorzystać ten czas. Na szczęście znamy idealny sposób na udaną rozrywkę dla całej rodziny.

1706

Podobnie jak siłownie czy baseny, w minioną sobotę 6 czerwca swoje bramy otworzyły parki rozrywki. Wśród nich także Rabkoland, czyli największy park rozrywki w Małopolsce dedykowany dzieciom od 2 do 10 roku życia i rodzinnej zabawie.

1072

Już po raz 17. poznaliśmy aktualnego Mistrza Polski. Okazał się niekwestionowanym zwycięzcą, pobijając nowy rekord rozmiaru… wydmuchanego balona z gumy do żucia! Niezwykłe zawody odbyły się, jak co roku, w najlepszym parku rozrywki dla dzieci – Rabkolandzie.

1269

Najbardziej odjechane Mistrzostwa Polski po raz 17-ty w Rabkolandzie! Mowa o Mistrzostwach Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia, czyli jednej z najbardziej oryginalnych dyscyplin, jakie widział świat! Czyj balon z gumy okaże się tym razem największy?

846

Ekologicznie roztańczony weekend w Rabkolandzie za nami! Pierwsza (lecz na pewno nie ostatnia!) impreza Dolina Trzmiela Tańczy była dla dzieci niesamowitą okazją nie tylko do tańców i śpiewania, ale także do poznania życia pszczół!

1056

Tańczą trzmiele, pszczółki, biedroneczki, a oprócz nich – tańczą też dzieciaczki! Na niesamowity, pełen przyjaznych robaczków, muzyki i tańców weekend dla najmłodszych zaprasza Rabkoland – już 3 i 4 sierpnia.

Owca
Owca
Owca
Owca