Wiadomości Rabkoland

Wiadomości

clouds

Najnowsze wydarzenia w Parku Rabkoland

280

Rodzinna zabawa w jednym z najpopularniejszych w Polsce parków rozrywki nabiera wiatru w żagle. Tym razem Rabkoland zaprasza na niezwykłą imprezę, podczas której nie zabraknie uroczystego przywitania wakacji oraz świętowania kolejnych Urodzin Owieczek Irenek!

205

Takie wydarzenia pozostają w pamięci na długo! Pierwszy dzień hucznej imprezy z okazji Dnia Dziecka w Rabkolandzie był strzałem w dziesiątkę! 

261

Na to wydarzenie najmłodsi czekają cały rok! Mowa o Dniu Dziecka, który zbliża się wielkimi krokami.

127

Obecny miesiąc to tylko przedsmak zabawy, która czeka na odwiedzających latem. Lada moment powrócą sprawdzone imprezy pełne konkursów, muzyki i wyjątkowych spotkań!

408

Mnóstwo uśmiechów, moc korzystania z atrakcji i wspólna zabawa - tak w dużym skrócie wyglądały wtorkowe odwiedziny Rabkolandu przez uczniów oraz przedszkolaków z gminy Rabka-Zdrój.

485

Na ten dzień czeka mnóstwo miłośników dobrej zabawy. Po zimowej przerwie, już 28 kwietnia, otwarte zostaną bramy Rabkolandu. Będzie to pierwszy akord podczas rozpoczynającego się długiego weekendu majowego. 

259

Otwieramy się już za niespełna miesiąc i dopinamy wszystko na ostatni guzik. Zanim jednak spotkacie bohaterów w Rabkolandzie, podczas tego weekendu… możecie na nich trafić w Krakowie i Nowym Sączu!

343

Kolejny sezon turystyczny zbliża się wielkimi krokami. Warto więc już dziś pomyśleć o zapewnieniu swoim dzieciom dobrej zabawy. Doskonałym rodzinnym miejscem na wypoczynek jest malownicza Rabka-Zdrój, a konkretnie obchodzący 35-lecie istnienia Rabkoland.

442

Już 17 września w Parku Rozrywki Rabkoland odbędzie się wydarzenie pod hasłem: Krucabomba! Spotkanie tiktokerów w Rabkolandzie. To doskonała okazja dla młodszych i starszych, aby spotkać swoich ulubionych twórców internetowych!

423

Koniec wakacji nie oznacza końca specjalnych wydarzeń w Parku Rozrywki Rabkoland. Już 10 września odbędą się tam Harce Krokodyla Oskara.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca