
Uczniowie i przedszkolaki z gminy Rabka-Zdrój bezpłatnie odwiedzili Rabkoland

Zgodnie z wieloletnią tradycją, Rabkoland bezpłatnie otworzył swoje bramy dla najmłodszych mieszkańców gminy Rabka-Zdrój. W środę 6 maja, w parku rozrywki pojawili się uczniowie oraz przedszkolaki, którzy odnaleźli świetną zabawę oraz możliwość integracji. Frekwencja dopisała, gdyż przyjechało około 700 z 12 placówek oświatowych.
Wizyta, która miała miejsce 6 maja, była doskonałą okazją do aktywnego wypoczynku poza murami szkoły oraz przedszkola i jednocześnie do poznania Rabkolandu. Co warto zaznaczyć, „bezpłatny dzień rabczański” został objęty patronatem Burmistrza Rabki-Zdroju mgr. Leszka Świdra, który miał okazję pojawić się w Parku. Włodarz, wraz z właścicielem Rabkolandu Piotrem Wiechą, przywitał dzieci oraz wszystkich Gości życząc im dobrej i radosnej zabawy.
- Największą satysfakcją jest dla nas radość małych Gości. Park tętnił życiem, a wielogodzinna zabawa była w pełni udana. Cieszymy się, że nasza bezpłatna inicjatywa przyczynia się do integracji dzieci – podsumowuje Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.
Uczestnicy mieli do dyspozycji cały teren parku, w tym około 50 atrakcji. Dostarczały one dzieciom zabawy, ruchu, a przy tym stymulowały kreatywność, poprawiały sprawność psychoruchową oraz sprzyjały integracji rówieśniczej. Młodzi Goście mogli korzystać m.in. z:
- karuzel,
- kolejek górskich,
- placów zabaw,
- foto punktów,
- atrakcji wodnych.
Poniżej mała galeria zdjęć z wizyty.





