Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
705
Udostępnij:

Zmiany w Rabkolandzie – teleportem do krainy kreatywności

Nowe atrakcje i gastronomiczna niespodzianka – Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland nie zwalnia tempa i w sezonie 2019 ponownie zaskoczy gości! Zachwycone będą jak zawsze przede wszystkim dzieci, jednak także rodzice znajdą powody do zadowolenia.

W sezonie 2019 Rabkoland otworzy bramy w ostatnią sobotę kwietnia. Po nowościach, które zagościły w ubiegłym roku, park nie zwalnia tempa i kolejny raz zaskoczy swoich gości. Powstałe w zeszłych latach strefy tematyczne, jak Góralska Dżungla czy Dolina Trzmiela, okazują się dopiero początkiem pozytywnych zmian. W sezonie2019 Rabkoland przygotował równie wiele niespodzianek, które fani parku zauważą już od wejścia!

Teleportem do krainy wynalazków

Jedną z największych zmian i nowości w 2019 roku będzie nowe oblicze Wielkiego Młyna. Najbardziej rozpoznawalna atrakcja Rabkolandu zyska tematyzację, która rozpali wyobraźnię najmłodszych gości. Za nową nazwą poszła także całkowita renowacja widokowej karuzeli. Atrakcja stanie się teraz teleportem, który nowymi gondolami zawiezie rodziny do krainy wynalazków Krucabomby.

Kreatywność i zabawa

Miejscem, które zachwyci wszystkich małych konstruktorów, będzie nowa, kryta sala zabaw wypełniona ogromnymi klockami. Powstaną z nich budowle, niezwykłe pojazdy i wszystko, czym zaskoczy nas dziecięca kreatywność. Rabkoland od lat stawia na rozwój placów zabaw rozmieszczonych pomiędzy karuzelami, zapewniając dzieciom różnorodne, pobudzające rozwój aktywności. Kryta sala z klockami wpisuje się w ideę twórczej, kreatywnej przestrzeni dla najmłodszych. Będzie także kolejnym miejscem w parku, gdzie można skryć się przed deszczem i wciąż dobrze się bawić.

Brakujące ogniwo – łańcuchowa

To nie koniec nowości! W Rodzinnym Parku Rozrywki Rabkoland pojawi się wreszcie atrakcja, której dotąd brakowało wszystkim fanom lunaparków – karuzela łańcuchowa. Kilkunastometrowa karuzela  dostarczy zabawy zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Specjalna konstrukcja podwójnych siedzeń, opracowana specjalnie dla parku, uczyni ją jedyną w swoim rodzaju!

Coś zdrowego dla wszystkich!

Rok 2019 przyniósł do Rabkolandu nie tylko nowe atrakcje. W Parku pojawi się także nowy punkt gastronomiczny, który przypadnie do gustu wszystkim spragnionym… zdrowia.  Szczegóły są jednak utrzymywane w tajemnicy, a zagadka rozwikła się już pod koniec kwietnia!

Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland rozpocznie nowy sezon 28 kwietnia 2019 roku o godzinie 10:00. Ceny biletów indywidualnych pozostają bez zmian.

Owca
Owca
Owca
Owca