fbpx
 •  

 • Wesoła Farma

  Stary Donald farmę miał… Ihaa, ihaa, ooo! A na farmie… kto mieszkał?
  Poznajcie wesołą gromadkę wiejskich zwierzątek, które wygdakają, wyszczekają i wymuuuuczą lubianą i znaną przez wszystkich piosenkę, rozrabiając przy tym co nie miara! Kto tym razem dołączy do rozśpiewanej kompanii? To Wy o tym zdecydujecie!

  • Samodzielna jazda:
   od 3 lat
  • Rodzic:
   TAK
  • W cenie biletu:
   TAK
 • Gastronomia Tyrolska

  Zmęczeni i głodni po atrakcjach? Czas wrzucić na ruszt coś konkretnego!
  Gastronomia Tyrolska to pyszne dania, które porządnie nasycą wszystkich. Szukacie ulubionych, świetnie wysmażonych frytek? To tutaj! Nuggetsy z kurczaczka, które dadzą Wam energię na całe popołudnie? Tutaj! Hamburgery, zapiekanki – czekają na Was znane i kochane dania będące atrakcją każdej wycieczki!

 • Sklep z pamiątkami (w nowej odsłonie)

   Jak przywołać piękne, szczęśliwe wspomnienia? Najlepiej drobiazgiem, który od razu przypomni wszystkie radosne chwile!
  Chcecie odkryć wszystkie historie kryjące się w Rabkolandzie, czytając wspólnie przed snem? Czekają na Was kolorowe książeczki i komiksy. Znajdziecie tu zabawki, puzzle i memorki z bohaterami, których spotkacie w Parku na co dzień. Małych uczniów zachwycą wysokiej jakości przybory szkolne, zeszyty i przydatne przy nauce gadżety z rabkolandowymi postaciami.
  Zbieracie kolorowe magnesy z każdej wspólnej wyprawy? Te z naszego sklepiku będą prawdziwą ozdobą Waszej kolekcji!

 • Lody MiniMelts

  Ufff! Jest gorąco? Czas na kuleczkową ochłodę! Lody MiniMelts to radość na okrągło!
  To lody, które pokochały dzieci w całej Polsce! Nie zawierają żadnych sztucznych środków konserwujących ani składników genetycznie modyfikowanych, a fantazyjne kolory lodowych kuleczek są wynikiem użycia wyłącznie naturalnych barwników. Są naprawdę mrrrroźne i niezwykle pyszne – idealne na upalne dni dla całej rodziny!

 • Warkoczyki i tatuaże

  Czym byłyby wakacje bez tego modowego szaleństwa! Różnobarwne warkoczyki i tymczasowe tatuaże to obowiązkowe atrybuty młodego człowieka, obnoszone z dumą jeszcze długo po wakacyjnych wojażach. Po całym roku bycia grzecznym dzieckiem, które słucha pani i pilnie się uczy, w końcu można pokazać pazurki i wyglądać najmodniej na podwórku! Radość i duma na twarzy zawarkoczykowanej, kolorowej dziewczynki czy chłopca z „poważnym” tatuażem wikinga – bezcenne!

 • Toalety

  Wszyscy wiemy, że miejsce, do którego nawet król chadza piechotą, czasami bywa znacznie ważniejsze niż najwspanialsza atrakcja. Dla nas również jest bardzo ważne! Abyście czuli się komfortowo, toalety w Rabkolandzie lśnią czystością. Jeśli dziecko potrzebuje pomocy rodzica, czeka wygodna i szeroka kabina dla osób niepełnosprawnych, z której mogą skorzystać także niesamodzielne maluchy razem z opiekunem.
  UWAGA: wygodny przewijak znajduje się toaletach w strefie Góralsko Dżungla.

 • Teatr Magii i Iluzji

  Czy to czary? Czy to magia? Tak! Znany i ceniony iluzjonista Łukasz Podymski zaprasza na pokazy w Teatrze Magii i Iluzji, które wprawią w zdumienie nawet największych sceptyków! Czy uwierzycie własnym oczom w to, co będzie działo się na scenie? Musicie przekonać się sami!
  Co najważniejsze – w pokazach biorą udział także mali Goście z widowni. Tylko tutaj Twoje dziecko może zostać prawdziwym czarodziejem!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ - 5% NA BILET WSTĘPU ZAKUPIONY ONLINE

-5%