O Nas - Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland

O Nas

clouds

Rabkoland to największy Park Rozrywki dla Dzieci w Małopolsce.

O Nas - Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland w Małopolsce

Jesteśmy parkiem wypełnionym atrakcjami dla maluszków, przedszkolaków i uczniaków – przede wszystkim od 1 do 10 roku życia.

Najmłodsi znajdą się tu w krainie fantazji, zamieszkanej przez zwariowanych bohaterów, gdzie na każdym kroku czeka wielka przygoda!

W sześciu strefach tematycznych czeka na Was ponad 35 atrakcji. Już w Strefie Wejścia zaczyna się zabawa – a dalej jest tylko lepiej! W Góralskiej Dżungli przywita Was krokodyl Oskar, Helmut Wąsidło zaprosi do Cyrku Luna, a owce iRenki wraz z Krucabombą zapewnią rozrywkę w Machinarium. W Wiosce Wikingów spotkają Was nie tylko morskie przygody, a Pan Trzmiel zaopiekuje się maluszkami w swojej ukwieconej Dolinie.

Karuzele, kolejki górskie, łódeczki, samochodziki, interaktywne place zabaw i małpie gaje – dzieci i rodziców czeka wiele godzin zabawy i radości. Pamiętajcie – tu nie ma ograniczeń! Ze wszystkich atrakcji możecie korzystać zupełnie do woli i bez limitu, w przystępnej cenie całodniowej wejściówki. Dostępne są także bilety sezonowe, abyście mogli bawić się u nas nawet codziennie!

Choć rodzice mogą korzystać z większości atrakcji wraz z dziećmi, nie znajdą tu ekstremalnych urządzeń tylko dla dorosłych. Dzięki temu dzieciaki nie muszą bawić się pomiędzy grupami dużo starszej młodzieży. Niewielkie odległości pomiędzy atrakcjami sprawiają, że małe nóżki nie męczą się długimi spacerami. Rodzice znajdą także wiele miejsc siedzących, od ławek po kawiarnie, z których mogą obserwować samodzielną zabawę starszych dzieci.   

Wielką dumą Rabkolandu jest wystrój parku, inspirowany otoczeniem: pięknem natury i lokalną kulturą. Rabkoland wypełniony jest zielenią i kwiatami. Dekoracje, tematyzacje i drewniane atrakcje stworzyli lokalni artyści, snycerze i stolarze, którzy opierają swój fach na góralskich tradycjach.

Jeśli zgłodniejecie podczas zabawy w Rabkolandzie, możecie wybrać posiłki, przekąski i słodycze w jednym z 7 punktów gastronomicznych. Czeka na Was szeroki wybór przysmaków: od bezglutenowych i wegańskich zup czy domowego, dwudaniowego obiadu, przez pyszną kiełbę z frytkami, aż po naleśniki z mnóstwem bitej śmietany i owoców.

Nie bylibyśmy najlepszym Parkiem Rozrywki dla Dzieci, gdyby nie nasze słynne imprezy. Mistrzostwa Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia, Dolina Trzmiela Tańczy, Dzień Dziecka – w Rabkolandzie każda okazja jest dobra do świętowania. Podczas imprez, oprócz nielimitowanych atrakcji, czekają na Was artyści i animatorzy, którzy zapewnią zabawę podczas koncertów czy warsztatów. Codziennie możecie zobaczyć przedstawienie w Teatrze Krucabomby.

Do Rabkolandu możecie przyjechać autem, pociągiem lub busem. Jeśli wybierzecie auto, czekają na Was bezpłatne parkingi.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca