Gastronomia w Rabkolandzie

Gastronomia w Rabkolandzie

clouds

Przyjazd do Rabkolandu – czy to pojedynczo, czy też w grupie wycieczkowej – wiąże się z szeregiem atrakcji dla dzieci i dorosłych. Co jednak, jeśli w trakcie całodziennych szaleństw i zabaw Ty i Twoi bliscy poczujecie głód?

Możecie oczywiście zabrać prowiant ze sobą. Warto jednak przy tym pamiętać, że w gorące letnie dni większość produktów żywnościowych już po krótkim czasie nie nadaje się do spożycia. Może zatem nie warto obciążać swojego bagażu jedzeniem? Tym bardziej że na terenie parku funkcjonuje kilka lokali gastronomicznych, w których zjesz smacznie (a niejednokrotnie także zdrowo) i nie nadwyrężysz przy tym zbytnio swojego wycieczkowego budżetu. Dodatkowo na terenie parku zjemy również dania wegańskie, wegetariańskie i bezglutenowe dla alergików. 

Szybkie i tanie posiłki

Szybkie i tanie posiłki Rabka-Zdrój

W podróży można chwilowo zapomnieć o rygorach codziennej diety i bez wyrzutów sumienia posmakować kulinarnych przysmaków.

W „Pizzerii pod Palmami” znajdującej się w pobliżu strefy Góralsko Dżungla znajdziesz idealnie wypieczoną włoską pizzę. Klasyczna receptura ciasta, idealnie dobrane dodatki, dopasowane do indywidualnych gustów klientów… wszystko to masz na wyciągnięcie ręki w pizzerii.

Jeśli pragniesz zapewnić dzieciom pyszny dwudaniowy obiad, pozwalający im na zrekompensowanie ubytków kalorycznych po kilkugodzinnych szaleństwach na karuzelach, koniecznie wybierzcie się do lokalu „Pasibrzuch”. Ta restauracja niewątpliwie przypadnie do gustu także wszystkim miłośnikom fast-foodów, którzy już po pierwszej wizycie nie będą chcieli stołować się gdzie indziej. Z kolei w Kiełbie Wikinga wrzucicie na ruszt pyszne kiełbaski z grilla i inne dania z mięsa.

W słodkościach siła

W słodkościach siła - Park RozrywkI Rabkoland

 

Po zaspokojeniu pierwszego głodu przychodzi czas na...

... słodki deser – czyli coś, co maluchy (i nie czarujmy się) także ich opiekunowie lubią najbardziej. Smakowite, rozpływające się w ustach lody, waty cukrowe i koktajle mleczne dodadzą miłośnikom Rabkolandowych przygód energii na resztę dnia.

W takim razie nie zwlekajcie. Lodziarnia „Słodka Irena” oraz „Mniam Mniam” czekają na Was codziennie!

A może by tak jedzenie fit?

A może by tak jedzenie fit? - Gastronomia Rabkoland

To nie żart! Posiłki w parku rozrywki mogą być nie tylko smaczne i tanie, ale także zdrowe.

Jeśli nie chcesz, aby mali uczestnicy bajkowych rozrywek w Rabkolandzie „napychali się” niezdrowymi fast-foodami, idealnym rozwiązaniem dla Was będzie skorzystanie z oferty restauracji „Sokowirówka”. Wszystkie serwowane tam posiłki to samo zdrowie i moc witamin oraz składników odżywczych. To też ukłon w stronę osób odchudzających się, które z powodu swojej diety nie muszą wcale rezygnować z atrakcji parku rozrywki. Na terenie parku każdy znajdzie coś dla siebie, w tym dania bezmięsne (wegańskie i wegetariańskie), a także dania bezglutenowe dla alergików.

Owca
Owca
Owca
Owca