Kiełba Wikinga

clouds

Kiełba Wikinga dla prawdziwych śmiałków!

Kiełba Wikinga dla prawdziwych śmiałków!

Tutaj liczenie kalorii schodzi na drugi plan. Kiełba Wikinga to jedna z najbardziej lubianych restauracji w całym Rabkolandzie. Kultowe miejsce swoją dobrą sławę zawdzięcza wspaniałej kuchni rabczańskich gospodyń. Przechodząc obok naszej kantyny, trudno uciec od zniewalających zapachów grillowanych, smażonych i gotowanych posiłków. Mniam! No dobra, ale co właściwie tu zjemy?

  • Rumiane kiełbaski
  • Apetyczne hot-dogi
  • Zakręcone fryty
  • Fasolę po bretońsku*
  • Chłopski bigos*
  • Smakowite flaczki*
  • Rozkoszny strogonow*

* Każdego dnia do wyboru jest jedno danie.

Dziecko nie wielbłąd…

Dziecko nie wielbłąd…

Zastanawiacie się, czy po takiej dawce smakołyków może zaschnąć w gardle? Pewnie, że tak! Ale nie bójcie się, mamy na to sposób. Ciocia Marynia szepnęła swoim gospodynią do ucha, by te wypełniły spiżarnię nie tylko gaszącą pragnienie wodą, ale także słodkimi i kolorowymi napojami.

Niczym Plujące Totemy niosą one ulgę podczas upalnych dni. Sami wybieracie, na co macie ochotę. Pamiętajcie też, że apetyt i pragnienie… rosną w miarę jedzenia. Jeżeli Waszych małych towarzyszy najdzie ochota na skosztowanie innych smaków w parku, to wystarczy odwiedzić kolejną strefę i zanurzyć się w przyjemnej degustacji 😊

Co Wam więcej będziemy mówić. Brzucha słowami nie nakarmicie, dlatego przyjeżdżajcie z pociechami do Rabkolandu i pamiętajcie o odwiedzinach Kiełby Wikinga! Do zobaczenia!

Pamiętajcie, że więcej o naszych kulinarnych cudownościach możecie dowiedzieć się z mediów społecznościowych:

Kiełba Wikinga to doskonałe miejsce w Rabkolandzie na uzupełnienie kalorii i odzyskanie energii.

Dzięki smakowitym hot-dogom, czy zakręconej frycie każdy psotnik w mig nabierze krzepy. Uwaga! Nasze porcje są naprawdę duże 😊

W Rabkolandzie dzieci uśmiechają się od ucha do ucha. Dobrze o tym wiedzą Owieczki Irenki, które na uroczym szczerzeniu zębów, znają się jak mało kto! Jeżeli trafiliście do Wioski Wikingów, czeka Was cała masa przyjemności. Gwarantują to nie tylko zwariowane atrakcje, ale także swojskie, smaczne i pełne energii mięsne posiłki. Zapraszamy do restauracji i parku rozrywki.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca