Pakiet prasowy

clouds

Pakiet prasowy - informacje praktyczne

Typografia: Zapraszamy media i dziennikarzy do kontaktu.

Opracowaliśmy dla Państwa nowy pakiet prasowy, którego treści przeznaczamy do wykorzystania w mediach oraz publikacjach dziennikarskich. 

Materiały stanowią wiedzę w pigułce m.in. na temat historii naszego parku rozrywki, stref tematycznych, atrakcji obiektu, a także kwestii praktycznych takich jak dane kontaktowe czy odnośniki do mediów społecznościowych.

Chcąc jak najbardziej usprawnić Państwa pracę, w naszej zakładce zamieściliśmy bogaty katalog multimediów do wykorzystania.

Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby skorzystać z całkowicie darmowej galerii zdjęciowej, a także chronologicznie uporządkowanych treści wideo.

Chcemy również, aby byli Państwo na bieżąco z najnowszymi komunikatami, dlatego zachęcamy do zapisania się w bazie mediów oraz newslettera. Dzięki temu zyskamy pewność, że żadna ważna i aktualna informacja nie ominie skrzynki e-mailowej naszych odbiorców. Na stronie będziemy regularnie publikować komunikaty prasowe, usprawniające wyszukiwanie informacji.

Prosimy także o stały kontakt, w związku z czym udostępniamy nasz adres e-mailowy i numer telefonu. Śmiało rozwiejemy każdą wątpliwość, jednocześnie pozostając otwartymi na pytania dotyczące współpracy. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Filmy  |  Zdjęcia  |  Artykuły

Filmy

Zdjęcia

Artykuły

 

Wiadomości prasowe

 

 

Dane kontaktowe

 

 

Bądź na bieżąco

  • Baza mediów (Chcesz otrzymywać komunikaty prasowe? Zapisz się do naszej bazy mediów. Wyślij wiadomość e-mail na adres: [email protected], a w treści podaj: imię i nazwisko, nazwę redakcji, adres e-mail, nr telefonu)
  • Współpraca (Chcesz nawiązać z nami współpracę lub przedstawić swoją ofertę handlową? Wyślij wiadomość e-mail na adres: [email protected])
  • Newsletter (Wyślij do nas wiadomość)

Rabkoland w pigułce

Lokalizacja: Rabka-Zdrój, Rynek, 34-700
Rok otwarcia: 1988
Powierzchnia: 2 ha
Liczba stref tematycznych: 6
Liczba atrakcji: 46 (kolejne w budowie)
Liczba punktów gastronomicznych: 9 (część czynnych w sezonie)
Parkingi: 3 place całkowicie bezpłatne
Nowe atrakcje w sezonie 2023: Piwnica Maryni, ogródek z warzywami i owocami

 

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca