Wycieczki szkolne do Parku Rozrywki

Ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe i dwudniowe

clouds

Szukasz odpowiedniego miejsca do zorganizowania wycieczki szkolnej jednodniowej lub dwudniowej dla uczniów szkół podstawowych? W takim razie dobrze trafiłeś! Wyśmienita zabawa we wspólnym gronie, moc niezapomnianych atrakcji, a do tego możliwość poznawania nowych miejsc – wszystko to dzieciaki otrzymają w pakiecie, jeśli zabierzesz je na ciekawą wycieczkę szkolną do Rabkolandu, czyli jednego z najlepszych parków rozrywki w Małopolsce. Taką ekscytującą wyprawę dzieci będą wspominać z wypiekami na twarzy przez długi czas!

Cennik dla wycieczek klasowych - grup zorganizowanych (od 15. Osób)

Obsługujemy tylko grupy zorganizowanych wycieczek, które zgłosiły swój przyjazd telefonicznie lub mailowo najpóźniej jeden dzień, przed datą przyjazdu.

Grupy zorganizowane 29 zł / osobę

Grupy zorganizowane (wycieczki szkolne i klasowe)

39 zł / osobę

Krucabomba! Jak zostać wynalazcą

59 zł / osobę
 

Bilet + pakiet lekcyjny Krucabomba!
ok. 45 min lekcja + warsztaty

Poznajcie historię szalonego wynalazcy Krucabomby i jego zabawnych pomocników, jakimi są Owce iRenki. Lekcja przeprowadzana jest na terenie całego parku z naciskiem na pracownię naukowca czyli Machinarium. Zajęcia są kreatywną formą zabawy i z pewnością rozbudzą w każdym dziecku Małego Wynalazcę.

  • książeczka "O tym jak powstał Rabkoland"
  • zabawka zrobiona własnoręcznie na warsztatach
  • opieka animatora

Pobierz założenia programowe

Oferta dla grup zorganizowanych

Jak żyli Wikingowie?

55 zł / osobę
 

Bilet + pakiet lekcyjny
ok. 30 min lekcja

Lekcja, w której dowiecie się o życiu w średniowiecznej Skandynawii. Nową kulturę poznamy dzięki krótkiej ciekawej animacji oraz za pomocą aktywności fizycznych. Nie zabraknie również pokazu uzbrojenia i oręża! Po lekcji każdy otrzyma Dyplom Wikinga.

  • opieka animatora
  • dyplom

Pobierz założenia programowe

Oferta dla grup zorganizowanych

Teatralny Rabkoland

55 zł / osobę
 

Bilet + pakiet lekcyjny
ok. 30 min lekcja

Warsztaty pobawmy się w teatr przygotują każdego ucznia do zajęć z kultury. Pan Kukiełka opowie o rodzajach teatru oraz zademonstruje różne rodzaje kukiełek. Lekcja kończy się krótkim spektaklem, w którym czynny udział bierze cała grupa.

  • opieka animatora
  • Dyplom 

Pobierz założenia programowe

Oferta dla grup zorganizowanych

Dlaczego Rabkoland to idealne miejsce na wycieczkę szkolną?

Rabkoland to idealne miejsce dla szkolnych wycieczek

Zastanawiasz się, dlaczego Rabkoland to ciekawe miejsce na wycieczki szkolne?

To bardzo proste. Tutaj każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Na małych, spragnionych przygód odkrywców czeka u nas pięć stref, które zagwarantują im wspaniałą zabawę na cały dzień.

Przed maluchami roztaczamy bajkowe światy Doliny Trzmiela oraz Wioski Wikingów, gdzie dzieci zawrą fascynującą znajomość z historią oglądaną z oryginalnej perspektywy Kopalni Złota albo Łodzi Wikinga. Samochodziki, zjeżdżalnie, górskie kolejki, karuzele, Latający Autobus i Parada Aut… a to nie wszystko! Rabkoland to idealne miejsce dla ciekawych szkolnych wycieczek. Do biletu można dokupić pakiet lekcyjny.

Dla naszych gości organizujemy ciekawe widowiska oraz pokazy, w których do udziału zapraszamy nie tylko dzieciaki, ale także ich opiekunów. Wspaniała zabawa dla wszystkich – dużych i małych – a także potężna dawka dobrego humoru oraz szeroki uśmiech na twarzy gwarantowane!

Ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe

Na ciekawe jednodniowe wycieczki szkolne zapraszamy do nas uczniów szkół znajdujących się w niedalekiej odległości od Rabki.

Możemy poszczycić się wygodnym połączeniem z Krakowa i Zakopanego. W cenie biletu na ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe mieści się całodzienny pobyt w Rabkolandzie z możliwością swobodnego korzystania ze wszystkich atrakcji

Ciekawe wycieczki szkolne dwudniowe

Nasz park rozrywki otwarty jest nie tylko dla uczniów szkół podstawowych z Rabki – Zdroju oraz okolicznych miast. Ci, którzy do domu mają nieco dalej, także mogą skorzystać z bogatej oferty Rabkolandu, decydując się na 2-dniowe wycieczki szkolne. Na gości czeka komfortowy nocleg w jednym z okolicznych pensjonatów, np. w Pensjonacie Prezydent albo w Villa Medica.

Podwójna dawka wyśmienitej zabawy w naszym parku rozrywki? To już nie marzenie, a rzeczywistość. Zabierz swoich uczniów i przyjeżdżajcie do nas koniecznie! Gwarantujemy, że wrócicie tutaj jeszcze nie raz!

Zgłoszenie grupy zorganizowanej Park Rozrywki
Zgłoś grupę zorganizowaną na wycieczkę
Grupy zorganizowane prosimy o kontakt pod mailem:
[email protected] lub tel. +48 533 763 800 
Owca
Owca
Owca
Owca