Wycieczki szkolne do Parku Rozrywki

Wycieczki szkolne

clouds

Szukasz odpowiedniego miejsca do zorganizowania wycieczki szkolnej dla uczniów szkół podstawowych? W takim razie dobrze trafiłeś! Wyśmienita zabawa we wspólnym gronie, moc niezapomnianych atrakcji, a do tego możliwość poznawania nowych miejsc – wszystko to dzieciaki otrzymają w pakiecie, jeśli zabierzesz je na wycieczkę szkolną do Rabkolandu, czyli jednego z najlepszych parków rozrywki w Małopolsce. Taką ekscytującą wyprawę dzieci będą wspominać z wypiekami na twarzy przez długi czas!

Dlaczego akurat Rabkoland?

Rabkoland to idealne miejsce dla szkolnych wycieczek

Zastanawiasz się, dlaczego Rabkoland to ciekawe miejsce na wycieczki szkolne?

To bardzo proste. Tutaj każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Na małych, spragnionych przygód odkrywców czeka u nas pięć stref, które zagwarantują im wspaniałą zabawę na cały dzień.

Przed maluchami roztaczamy bajkowe światy Doliny Trzmiela oraz Wioski Wikingów, gdzie dzieci zawrą fascynującą znajomość z historią oglądaną z oryginalnej perspektywy Kopalni Złota albo Łodzi Wikinga. Samochodziki, zjeżdżalnie, górskie kolejki, karuzele, Latający Autobus i Parada Aut… a to nie wszystko! Rabkoland  to idealne miejsce dla szkolnych wycieczek. Do biletu można dokupić pakiet lekcyjny w cenie 9 zł od osoby.

Dla naszych gości organizujemy ciekawe widowiska oraz pokazy, w których do udziału zapraszamy nie tylko dzieciaki, ale także ich opiekunów. Wspaniała zabawa dla wszystkich – dużych i małych – a także potężna dawka dobrego humoru oraz szeroki uśmiech na twarzy gwarantowane!

Ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe

Ciekawe wycieczki szkolne jednodniowe

Na ciekawe jednodniowe wycieczki szkolne zapraszamy do nas uczniów szkół znajdujących się w niedalekiej odległości od Rabki.

Możemy poszczycić się wygodnym połączeniem z Krakowa i Zakopanego. W cenie biletu na wycieczki szkolne jednodniowe mieści się całodzienny pobyt w Rabkolandzie z możliwością swobodnego korzystania ze wszystkich atrakcji.

Ciekawe wycieczki szkolne dwudniowe

Ciekawe wycieczki szkolne dwudniowe

Nasz park rozrywki otwarty jest nie tylko dla uczniów szkół podstawowych z Rabki – Zdroju oraz okolicznych miast. Ci, którzy do domu mają nieco dalej, także mogą skorzystać z bogatej oferty Rabkolandu, decydując się na 2-dniowe wycieczki szkolne. Na gości czeka komfortowy nocleg w jednym z okolicznych pensjonatów, np. w Pensjonacie Prezydent albo w Villa Medica.

Podwójna dawka wyśmienitej zabawy w naszym parku rozrywki? To już nie marzenie, a rzeczywistość. Zabierz swoich uczniów i przyjeżdżajcie do nas koniecznie! Gwarantujemy, że wrócicie tutaj jeszcze nie raz!