Znajdź atrakcję w Parku Rozrywki Rabkoland

Atrakcje Rabkolandu

clouds

Wybierz wiek dziecka:

Góralsko Dżungla

Wioska Wikingów

Dolina Trzmiela

Jesteś rodzicem dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym i zastanawiasz się, czy warto wybrać się z nimi do Rabkolandu?

A może planujesz zorganizować wycieczkę szkolną dla przedszkolaków lub uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej? W takim razie nie wahaj się ani chwili dłużej! Nasz park rozrywki staje przed Wami otworem. A liczba znajdujących się tutaj atrakcji przyprawi Ciebie i Twoich podopiecznych o przysłowiowy zawrót głowy! Gwarantujemy, że w naszym parku rozrywki nie będziecie się nudzić nawet przez moment. Czeka tutaj na Was pięć stref, w których wybawicie się za wszystkie czasy!

Coś dla miłośników cyrkowych atrakcji…

Cyrkowe atrakcje w Cyrku Luna w Małopolsce

Na terenie Rabkolandu działa Cyrk Luna, który zaprasza do swojego namiotu wszystkich zainteresowanych.

Wszystkie sceny cyrkowe zostały złożone z profesjonalnych figur ruchomych (animatroników) renomowanej niemieckiej firmy Heimotion.

W ramach cyrkowych zabaw można wziąć udział w wyjątkowej paradzie aut albo wybrać się na przejażdżkę cyrkowym pontonem. Dla miłośników bardziej statycznych atrakcji przygotowaliśmy Gabinet Krzywych Luster, w którym dziecko zyska różne oblicza i sylwetki, zmieniając się niczym kameleon i śmiejąc się przy tym do rozpuku.

W parkowej dżungli

Dzieci zainteresowane niesamowitymi historiami z pogranicza legend i baśni zapraszamy na wyjątkową przejażdżkę kamiennym pociągiem w Góralskiej Dżungli.

To podróż, w trakcie której poznają oni fascynujące dzieje Skałuchów oraz Wieży Duch-Duch. Ci. Z kolei Ci, którzy w gorący dzień zapragną ochłody mogą za to skorzystać z Plujących Totemów.

W świecie maszyn

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych gości jest też wiele osób zafascynowanych światem maszyn.

To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy wyjątkowe Machinarium. Wielki Zaginacz Czasoprzestrzeni pozwoli Wam zobaczyć zachwycającą panoramę regionu, a karuzela Music Express poruszająca się w rytm szlagierów zagwarantuje zabawie niezapomnianą oprawę muzyczną. Nie zdziwcie się też, jeśli zobaczycie Latający Autobus. On istnieje naprawdę, a Wy możecie się nim przejechać… to znaczy przelecieć.

W wiosce Wikingów

Wioska Wikingów w Parku Rozrywki Rabkoland

Chcesz pokazać dzieciom historię słynnych, skandynawskich wojowników z zupełnie innej perspektywy?

Z pomocą przyjdzie Ci Wioska Wikingów. To absolutnie wyjątkowe miejsce, w którym maluchy poczują się jak w innym świecie. Łódź Wikinga, przemierzająca labirynt korytarzy, zwiedzanie Kopalni Złota czy też odwiedziny w Kuźni Wikingów – to tylko niektóre z atrakcji czekające na dzieci w tej strefie.

Coś dla małych pszczółek…

W Dolinie Trzmiela znajduje się wszystko to, co małe pszczółki lubią najbardziej. Koniki Patataj, rowerki wodne, trzmielowe huśtawki wznoszące dzieciaki hen do gwiazd… a wszystko to w cenie biletu wejściowego.

Owca
Owca
Owca
Owca