Góralsko Dżungla - Strefa atrakcji w Parku Rozrywki Rabkoland

Góralsko Dżungla

clouds

Wybierz wiek dziecka:

Góralsko Dżungla

Podczas całej przygody w Górolskiej Dżungli dzieciakom towarzyszy sympatyczny krokodyl Oskar, który snuje opowieści, uczy, ale czasami także płata figle. Uważać na niego należy tuż przy Wieży Duch Duch, gdzie Oskar bawi się wielkimi nożyczkami, podczas gdy najmłodsi wzbijają się w obłoki i podziwiają rozpościerający się wokół piękny widok Górolskiej Dżungli.

Po takich emocjach warto zejść na ziemię. Świetnym miejscem, aby odpocząć po szybowaniu na Wieży Duch Duch, jest na przykład Kamienny Pociąg, który zabiera dzieci w podróż do krainy Skałuchów. To interaktywna opowieść, w której poznają one historię Skałuchów, Oskara i zwierząt zaklętych w kamień z pozytywnym zakończeniem w Domkach Skałuchów, gdzie dzieciaki mogą oddać się ulubionym zabawom. Jednak to nie jedyne miejsce zabaw w Górolskiej Dżungli. Po odwiedzinach u Skałuchów można udać się także na wyjątkowy plac zabaw, połączony z Pizzerią pod Palmami o nazwie Pofyrtane Drzewa, który zapewnia rozrywkę w czasie oczekiwania na pizzę dla dzieci, a rodzicom chwilę wytchnienia podczas przygody w Rabkolandzie.

A kiedy dzieciom przyjdzie ochota na orzeźwienie, mogą udać się do Plujących Totemów, czyli Strzelających Gejzerów Wodnych, lub nakarmić egzotyczne zwierzęta w atrakcji Wielka Wyżerka.. Świetnym zwieńczeniem tej górskiej przygody będzie natomiast przejażdżka karuzelą Skałożercą. Skałożerca to atrakcja, która pojawiła się w Rabkolandzie w 2022 roku i od razu podbiła serca dzieci i dorosłych. Ta emocjonująca karuzela, której ramiona poruszają się w górę i w dół, do przodu i w tył, nikogo nie pozostawia obojętnym.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca