Wycieczki - Grupy zorganizowane w Parku Rozrywki Rabkoland

Wycieczki - Grupy zorganizowane

clouds

Chcesz otrzymać ofertę dla grup zorganizowanych?

Zostaw numer telefonu lub mail - skontaktujemy się z Tobą.

Rabkoland - najlepsze miejsce na wycieczkę

Lekcje dla grup szkolnych i przedszkolnych. Poznaj nasze postacie, oryginalną historię i atrakcję.

Cennik dla wycieczek - grup zorganizowanych (od 15. Osób)

Obsługujemy tylko grupy, które zgłosiły swój przyjazd telefonicznie lub mailowo najpóźniej jeden dzień, przed datą przyjazdu.

Grupy zorganizowane 29 zł / osobę

Grupy zorganizowane

35 zł / osobę

Poznaj nasze pakiety lekcyjne

Krucabomba! Jak zostać wynalazcą

49 zł / osobę
 

Bilet + pakiet lekcyjny Krucabomba!
ok. 45 min lekcja + warsztaty

Poznajcie historię szalonego wynalazcy Krucabomby i jego zabawnych pomocników, jakimi są Owce iRenki. Lekcja przeprowadzana jest na terenie całego parku z naciskiem na pracownię naukowca czyli Machinarium. Zajęcia są kreatywną formą zabawy i z pewnością rozbudzą w każdym dziecku Małego Wynalazcę.

  • książeczka "O tym jak powstał Rabkoland"
  • zabawka zrobiona własnoręcznie na warsztatach
  • opieka animatora

Pobierz założenia programowe

Oferta dla grup zorganizowanych

Jak żyli Wikingowie?

45 zł / osobę
 

Bilet + pakiet lekcyjny
ok. 30 min lekcja

Lekcja, w której dowiecie się o życiu w średniowiecznej Skandynawii. Nową kulturę poznamy dzięki krótkiej ciekawej animacji oraz za pomocą aktywności fizycznych. Nie zabraknie również pokazu uzbrojenia i oręża! Po lekcji każdy otrzyma Dyplom Wikinga.

  • opieka animatora
  • dyplom

Pobierz założenia programowe

Oferta dla grup zorganizowanych

Teatralny Rabkoland

45 zł / osobę
 

Bilet + pakiet lekcyjny
ok. 30 min lekcja

Warsztaty pobawmy się w teatr przygotują każdego ucznia do zajęć z kultury. Pan Kukiełka opowie o rodzajach teatru oraz zademonstruje różne rodzaje kukiełek. Lekcja kończy się krótkim spektaklem, w którym czynny udział bierze cała grupa.

  • opieka animatora
  • Dyplom 

Pobierz założenia programowe

Oferta dla grup zorganizowanych
Zgłoszenie grupy zorganizowanej Park Rozrywki
Zgłoś grupę zorganizowaną
Grupy zorganizowane prosimy o kontakt pod mailem:
[email protected] lub tel. +48 533 763 800 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Rabkoland to atrakcyjny cel wycieczek grupowych organizowanych przez przedszkola i szkoły podstawowe. Mając to na uwadze, dla osób będących członkami takiej grupy zorganizowanej przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet promocji i rabatów. Przyjazd do nas będzie dla dzieci i ich opiekunów wspaniałą przygodą i niezapomnianą zabawą. A wszystko to w zniewalająco niskich cenach!

Organizacja wycieczek

Organizacja wycieczek Rabkoland

Pragniemy, aby przyjeżdżające do nas dzieci miały zapewnioną najwyższą jakość obsługi.

 

Dlatego opiekunów grup prosimy o kontakt z nami przed planowanym przyjazdem. Można zgłosić się do nas telefonicznie albo mailowo. Najlepiej uczynić to na kilka dni przed przewidywanym terminem wycieczki (a najpóźniej należy to uczynić na dzień przed wizytą w naszym parku rozrywki). W grupach zorganizowanych każda osoba płaci po 35 zł – w tej cenie może przez cały dzień cieszyć się przygotowanymi dla niej atrakcjami, korzystając z nich niezliczoną ilość razy. Do biletu można dokupić pakiet lekcyjny w cenie 10 lub 14 zł od osoby – niezależnie od tego, czy to wycieczka szkolna czy przedszkolna.

Dojazd do Rabkolandu

Dojazd do Rabkolandu dla grup zorganizowanych

Grupy zorganizowane mogą do nas przyjechać autobusem albo pociągiem.

 

Pomiędzy Krakowem i Zakopanem a Rabką kursują prywatne busy, które odjeżdżają nawet kilka razy na godzinę. Przejście od Dworca PKS do parku rozrywki zajmuje około 15 minut, a jeśli wysiądziecie pod Muzeum Orkana, spacer skróci się do 5 minut. Można oczywiście także wynająć autobus w prywatnej firmie transportowej. Taki pojazd szybko i bezpiecznie dowiezie uczestników wycieczki pod same bramy naszego Parku Rozrywki. Sprawdź szczegóły dojazdu do Rabkolandu!

Dla dzieci będzie to niewątpliwie jedna z atrakcji. Pomiędzy Krakowem i Zakopanem a Rabką kursują bezpośrednio pociągi, jednak rano jest to zaledwie jedno połączenie. Można zdecydować się również na przyjazd pociągiem relacji Kraków-Chabówka-Zakopane. Wysiadając w Chabówce, resztę drogi do Rabkolandu można odbyć na piechotę (trwa ona około 40 minut) lub zdecydować się na dojazd jednym z kursujących między Chabówką a Rabką busem.

Płatności

Opłatę za bilet można uiścić osobiście w kasie parku. Istnieje także możliwość opłacenia jej za pomocą karty płatniczej lub  przelewem na podany na stronie internetowej numer konta.

Owca
Owca
Owca
Owca