Wycieczki - Grupy zorganizowane w Parku Rozrywki Rabkoland

Wycieczki dla grup
zorganizowanych Rabka Zdrój

clouds

Chcesz otrzymać ofertę na wycieczki grup zorganizowanych?

Zostaw numer telefonu lub mail - skontaktujemy się z Tobą.

Rabkoland - najlepsze miejsce na wycieczkę dla grup zorganizowanych

Lekcje dla grup szkolnych i przedszkolnych. Poznaj nasze postacie, oryginalną historię i atrakcję.

Cennik dla wycieczek klasowych - grup zorganizowanych (od 15. Osób)

Obsługujemy tylko grupy zorganizowanych wycieczek, które zgłosiły swój przyjazd telefonicznie lub mailowo najpóźniej jeden dzień, przed datą przyjazdu.

Grupy zorganizowane 29 zł / osobę

Grupy zorganizowane (wycieczki szkolne i klasowe)

39 zł / osobę

Poznaj nasze pakiety lekcyjne dla grup zorganizowanych

Krucabomba! Jak zostać wynalazcą

59 zł / osobę
 

Bilet + pakiet lekcyjny Krucabomba!
ok. 45 min lekcja + warsztaty

Poznajcie historię szalonego wynalazcy Krucabomby i jego zabawnych pomocników, jakimi są Owce iRenki. Lekcja przeprowadzana jest na terenie całego parku z naciskiem na pracownię naukowca czyli Machinarium. Zajęcia są kreatywną formą zabawy i z pewnością rozbudzą w każdym dziecku Małego Wynalazcę.

  • zabawka zrobiona własnoręcznie na warsztatach
  • opieka animatora

Pobierz założenia programowe

Oferta dla grup zorganizowanych

Bzzzz! Przyjaciele Pana Trzmiela

59 zł / osobę
 

Bilet + pakiet lekcyjny
ok. 45 min lekcja

Jak wygląda życie na łące? Kto na niej mieszka i jakie zależności łączą jej mieszkańców? O tym wszystkim dzieci dowiedzą się podczas lekcji "Przyjaciele Pana Trzmiela". 

  • opieka animatora
  • prezent

Pobierz założenia programowe


Oferta dla grup zorganizowanych

Wybierz pakiet łączony dla wycieczek zorganizowanych
Zgłoszenie grupy zorganizowanej Park Rozrywki
Zgłoś grupę zorganizowaną na wycieczkę
Grupy zorganizowane prosimy o kontakt pod mailem:
[email protected] lub tel. +48 533 763 800 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Rabkoland to atrakcyjny cel wycieczek grupowych organizowanych przez przedszkola i szkoły podstawowe. Mając to na uwadze, dla osób będących członkami takiej grupy zorganizowanej przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet promocji i rabatów. Przyjazd do nas będzie dla dzieci i ich opiekunów wspaniałą przygodą i niezapomnianą zabawą. A wszystko to w zniewalająco niskich cenach!

Organizacja wycieczek dla grup zorganizowanych

Organizacja wycieczek Rabkoland

Pragniemy, aby przyjeżdżające do nas dzieci miały zapewnioną najwyższą jakość obsługi.

 

Dlatego opiekunów grup prosimy o kontakt z nami przed planowanym przyjazdem. Można zgłosić się do nas telefonicznie albo mailowo. Najlepiej uczynić to na kilka dni przed przewidywanym terminem wycieczki (a najpóźniej należy to uczynić na dzień przed wizytą w naszym parku rozrywki). W grupach zorganizowanych każda osoba płaci po 39 zł – w tej cenie może przez cały dzień cieszyć się przygotowanymi dla niej atrakcjami, korzystając z nich niezliczoną ilość razy. Można wybrać również opcję biletu z pakietem lekcyjnym w cenie 59zł od osoby – niezależnie od tego, czy to wycieczka szkolna czy przedszkolna.

Dojazd do Rabkolandu dla grup zorganizowanych

Dojazd do Rabkolandu dla grup zorganizowanych

Grupy zorganizowane mogą do nas przyjechać autobusem albo pociągiem.

 

Pomiędzy Krakowem i Zakopanem a Rabką kursują prywatne busy, które odjeżdżają nawet kilka razy na godzinę. Przejście od Dworca PKS do parku rozrywki zajmuje około 15 minut, a jeśli wysiądziecie pod Muzeum Orkana, spacer skróci się do 5 minut. Można oczywiście także wynająć autobus w prywatnej firmie transportowej. Taki pojazd szybko i bezpiecznie dowiezie uczestników wycieczki pod same bramy naszego Parku Rozrywki. Sprawdź szczegóły dojazdu do Rabkolandu!

Dla dzieci będzie to niewątpliwie jedna z atrakcji. Pomiędzy Krakowem i Zakopanem a Rabką kursują bezpośrednio pociągi, jednak rano jest to zaledwie jedno połączenie. Można zdecydować się również na przyjazd pociągiem relacji Kraków-Chabówka-Zakopane. Wysiadając w Chabówce, resztę drogi do Rabkolandu można odbyć na piechotę (trwa ona około 40 minut) lub zdecydować się na dojazd jednym z kursujących między Chabówką a Rabką busem.

Płatności za wycieczkę dla grup zorganizowanych

Opłatę za bilet można uiścić osobiście w kasie parku. Istnieje także możliwość opłacenia jej za pomocą karty płatniczej lub  przelewem na podany na stronie internetowej numer konta.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca