Parking Rabkoland

Parking Rabkoland

clouds

Dzieciaki, jesteśmy na miejscu! Jeszcze tylko zaparkujemy…

W bezpośredniej okolicy Rabkolandu znajdują się 3 parkingi, dostępne dla naszych Gości bez ograniczeń. Wszystkie 3 są całkowicie bezpłatne.

Parking Rabkoland

  • Parking nr 1 (wzdłuż rzeczki Poniczanki) to parking zlokalizowany najbliżej głównej bramy. Jeśli wybierzecie tę drogę, czekają na Was udogodnienia – spod przebudowanej bramy wjedziecie do Rabkolandu specjalnym wyciągiem, stworzonym z myślą o wózkach. Przy głównym wejściu, oprócz kas biletowych, znajduje się także Biuro Obsługi Gości – jeśli potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy, udajcie się właśnie tutaj. W poniedziałki przy wjeździe na parking odbywa się lokalny targ, dlatego w te dni polecamy parkingi nr 2 i 3.
  • Parking nr 2 zlokalizowany jest nieco dalej, za rzeką Poniczanką. Jest bardzo duży (na ponad 500 samochodów) i znajduje się nieco dalej od naszego parku rozrywki. Aby dotrzeć z niego do Rabkolandu, trzeba przejść na około przez mostek i udać się do głównego wejścia – około 300-400 metrów.
  • Parking nr 3 polecamy szczególnie w poniedziałki, gdy wjazd na parkingi z drugiej strony może być utrudniony. To parking przy nieczynnym sklepie Intermarche, mieszczący około 150 samochodów. Ze względu na lokalizację parkingu, parkującym tu polecamy wejście od ulicy Podhalańskiej, bezpośrednio do Góralskiej Dżungli (strefa tematyczna Rabkolandu). Przy drugim wejściu także znajdują się kasy biletowe.

Obecnie przygotowujemy parking nr 1 do całkowitej rewitalizacji, która zostanie przeprowadzona w latach 2023-2024. Przepraszamy za wszystkie niedogodności, które mogą spotkać Was w sezonie 2023 :)


Po deszczowej pogodzie polecamy wybór parkingu nr 3.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca