Przyjedź autem do Rabkolandu

Przyjedź autem

clouds

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z WADOWIC?

Rabkoland to świetny pomysł na dzień pełen atrakcji dla Dzieci blisko Wadowic. Droga z Wadowic do naszego parku rozrywki dla dzieci zajmie Wam zaledwie około godziny. Wiedzie przez malownicze, górskie regiony, które zapewnią atrakcje już w czasie drogi do Rabkolandu!

Z Wadowic w trasę do Rabkolandu wyruszamy drogą krajową 28, kierując się oznaczeniami na Nowy Sącz. Przejeżdżamy przez miejscowości Sucha Beskidzka, Maków Podhalański i Jordanów, poruszając się cały czas prosto, drogą krajową 28. Na światłach w miejscowości Skomielna Biała jedziemy nadal prosto, drogą krajową 28. Dojeżdżamy aż do ronda w Rabce-Zdroju, na którym skręcamy w prawo, czyli jedziemy nadal drogą główną. Na światłach w centrum miasta, przy Muzeum Władysława Orkana (zabytkowy drewniany kościół), wciąż jedziemy prosto. W ten sposób dojeżdżamy aż do Rynku. Tam skręcamy w lewo na parking P1, zgodnie z oznaczeniem na tabliczce przy drodze.

Gdzie zaparkować? Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, dostępne są jeszcze dwa parkingi. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z KRAKOWA?

Rabkoland to moc rewelacyjnych atrakcji dla dzieci blisko Krakowa. Dojazd z Krakowa do Rabkolandu samochodem zajmie Wam około 1,5 godziny. Podróż przez malownicze, górskie regiony to dodatkowa atrakcja dla całej rodziny!

Z Krakowa do Rabkolandu dojedziemy drogą ekspresową S7, potocznie zwaną zakopianką. Przejeżdżamy przez miejscowości Myślenice i Lubień, cały czas poruszając się drogą S7. W miejscowości Skomielna Biała, na światłach, skręcamy w lewo. Poruszamy się prosto aż do ronda w Rabce-Zdroju. Na rondzie skręcamy w prawo, dalej poruszamy się drogą główną. Na światłach w centrum miasta, przy Muzeum Władysława Orkana (zabytkowy drewniany kościół), jedziemy prosto. Następnie dojeżdżamy do Rynku, gdzie skręcamy w lewo na Parking P1, zgodnie z oznaczeniem widocznym przy drodze.

Gdzie zaparkować? Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, na pewno znajdziecie miejsce na jednym z dwóch pozostałych parkingów dostępnych dla naszych gości. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z ZAKOPANEGO?

Wakacje z dziećmi w Zakopanem? Na pewno szukacie dla nich atrakcji, które urozmaicą rodzinny czas. Świetnym pomysłem jest Rabkoland, do którego dojedziecie w mniej niż godzinę! Malownicze, górskie krajobrazy, które będą towarzyszyć Wam przez całą podróż, to dodatkowa atrakcja dla całej rodziny.

Z Zakopanego wyruszamy w trasę do Rabkolandu drogą ekspresową S7, potocznie zwaną zakopianką. Skręcamy w prawo przy nowo wybudowanym węźle, według oznaczenia "Rabka-Zdrój", w drogę E77, którą dojeżdżamy do skrzyżowania przy restauracji "Siwy Dym". Dalej kierujemy się prosto, wjeżdżając w ulicę Kilińskiego i udajemy się nią na sam dół, zjeżdżając tym samym w centrum Rabki Zdrój. Następnie skręcamy w lewo, według drogi głównej (na Rynek), a następnie, za oznakowaniem przy drodze, skręcamy w prawo do Rabkolandu – od razu na parking P1.

Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, możecie wybrać parkingi P2 i P3, także dostępne dla naszych gości. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z NOWEGO SĄCZA?

Rabkoland to świetna atrakcja dla dzieci blisko Nowego Sącza. Dojazd do Rabkolandu zajmie Wam około 1,5 godziny.

Z Nowego Sącza w trasę do Rabkolandu wyjeżdżamy drogą krajową 28 w stronę Limanowej. Skręcamy w lewo przy rondzie (drugi zjazd) w Limanowej (skrzyżowanie z rozjazdem na Bochnię i Wadowice), nadal wybierając drogę nr. 28. Poruszamy się nią cały czas prosto, dojeżdżając do miejscowości Mszana Dolna, gdzie na drugich światłach skręcamy w lewo, kierując się na Wadowice i Rabkę Zdrój. Cały czas poruszamy się drogą krajową 28. Przy rondzie w miejscowości Rabka Zdrój skręcamy w lewo (drugi zjazd) w ulicę Sądecką i dalej poruszamy się za drogą główną. Na światłach w centrum miasta, przy Muzeum Władysława Orkana (zabytkowy drewniany kościół), jedziemy prosto. Następnie dojeżdżamy do Rynku, gdzie skręcamy w lewo na parking P1, zgodnie z oznaczeniem widocznym przy drodze.

Gdzie zaparkować? Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, dostępne są jeszcze dwa parkingi. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.