Przyjedź autem do Rabkolandu

Przyjedź autem

clouds

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z ZAKOPANEGO?

Wakacje z dziećmi w Zakopanem? Na pewno szukacie dla nich atrakcji, które urozmaicą rodzinny czas. Świetnym pomysłem jest Rabkoland, do którego dojedziecie w mniej niż godzinę! Malownicze, górskie krajobrazy, które będą towarzyszyć Wam przez całą podróż, to dodatkowa atrakcja dla całej rodziny.

Z Zakopanego wyruszamy w trasę do Rabkolandu drogą ekspresową S7, potocznie zwaną zakopianką. Skręcamy w prawo przy nowo wybudowanym węźle, według oznaczenia "Rabka-Zdrój", w drogę E77, którą dojeżdżamy do skrzyżowania przy restauracji "Siwy Dym". Dalej kierujemy się prosto, wjeżdżając w ulicę Kilińskiego i udajemy się nią na sam dół, zjeżdżając tym samym w centrum Rabki Zdrój. Następnie skręcamy w lewo, według drogi głównej (na Rynek), a następnie, za oznakowaniem przy drodze, skręcamy w prawo do Rabkolandu – od razu na parking P1.

Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, możecie wybrać parkingi P2 i P3, także dostępne dla naszych gości. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z KRAKOWA?

Rabkoland to moc rewelacyjnych atrakcji dla dzieci blisko Krakowa. Dojazd z Krakowa do Rabkolandu samochodem zajmie Wam około 1,5 godziny. Podróż przez malownicze, górskie regiony to dodatkowa atrakcja dla całej rodziny!

Z Krakowa do Rabkolandu dojedziemy drogą ekspresową S7, potocznie zwaną zakopianką. Przejeżdżamy przez miejscowości Myślenice i Lubień, cały czas poruszając się drogą S7. W miejscowości Skomielna Biała, na światłach, skręcamy w lewo. Poruszamy się prosto aż do ronda w Rabce-Zdroju. Na rondzie skręcamy w prawo, dalej poruszamy się drogą główną. Na światłach w centrum miasta, przy Muzeum Władysława Orkana (zabytkowy drewniany kościół), jedziemy prosto. Następnie dojeżdżamy do Rynku, gdzie skręcamy w lewo na Parking P1, zgodnie z oznaczeniem widocznym przy drodze.

Gdzie zaparkować? Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, na pewno znajdziecie miejsce na jednym z dwóch pozostałych parkingów dostępnych dla naszych gości. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z KATOWIC?

Na pewno szukacie dla dzieci nowych atrakcji, które urozmaicą rodzinny czas. Świetnym pomysłem jest Rabkoland, do którego dojedziecie w 1,5 godziny! Malownicze, górskie krajobrazy, które będą towarzyszyć Wam przez całą podróż, to dodatkowa atrakcja dla całej rodziny.

Z Katowic w pierwszej kolejności udajemy się drogą A4 w stronę Krakowa. Zjeżdżamy na węźle "Zakopiańskim" kierując się znakami na Chyżne i Zakopane poruszając się dalej drogą ekspresową S7, potocznie zwaną zakopianką. Przejeżdżamy przez miejscowości Myślenice i Lubień, cały czas poruszając się drogą S7. W miejscowości Skomielna Biała, na światłach, skręcamy w lewo. Poruszamy się prosto aż do ronda w Rabce-Zdroju. Na rondzie skręcamy w prawo, dalej poruszamy się drogą główną. Na światłach w centrum miasta, przy Muzeum Władysława Orkana (zabytkowy drewniany kościół), jedziemy prosto. Następnie dojeżdżamy do Rynku, gdzie skręcamy w lewo na Parking P1, zgodnie z oznaczeniem widocznym przy drodze.

Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, możecie wybrać parkingi P2 i P3, także dostępne dla naszych gości. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z NOWEGO SĄCZA?

Rabkoland to świetna atrakcja dla dzieci blisko Nowego Sącza. Dojazd do Rabkolandu zajmie Wam około 1,5 godziny.

Z Nowego Sącza w trasę do Rabkolandu wyjeżdżamy drogą krajową 28 w stronę Limanowej. Skręcamy w lewo przy rondzie (drugi zjazd) w Limanowej (skrzyżowanie z rozjazdem na Bochnię i Wadowice), nadal wybierając drogę nr. 28. Poruszamy się nią cały czas prosto, dojeżdżając do miejscowości Mszana Dolna, gdzie na drugich światłach skręcamy w lewo, kierując się na Wadowice i Rabkę Zdrój. Cały czas poruszamy się drogą krajową 28. Przy rondzie w miejscowości Rabka Zdrój skręcamy w lewo (drugi zjazd) w ulicę Sądecką i dalej poruszamy się za drogą główną. Na światłach w centrum miasta, przy Muzeum Władysława Orkana (zabytkowy drewniany kościół), jedziemy prosto. Następnie dojeżdżamy do Rynku, gdzie skręcamy w lewo na parking P1, zgodnie z oznaczeniem widocznym przy drodze.

Gdzie zaparkować? Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, dostępne są jeszcze dwa parkingi. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z WADOWIC?

Rabkoland to świetny pomysł na dzień pełen atrakcji dla Dzieci blisko Wadowic. Droga z Wadowic do naszego parku rozrywki dla dzieci zajmie Wam zaledwie około godziny. Wiedzie przez malownicze, górskie regiony, które zapewnią atrakcje już w czasie drogi do Rabkolandu!

Z Wadowic w trasę do Rabkolandu wyruszamy drogą krajową 28, kierując się oznaczeniami na Nowy Sącz. Przejeżdżamy przez miejscowości Sucha Beskidzka, Maków Podhalański i Jordanów, poruszając się cały czas prosto, drogą krajową 28. Na światłach w miejscowości Skomielna Biała jedziemy nadal prosto, drogą krajową 28. Dojeżdżamy aż do ronda w Rabce-Zdroju, na którym skręcamy w prawo, czyli jedziemy nadal drogą główną. Na światłach w centrum miasta, przy Muzeum Władysława Orkana (zabytkowy drewniany kościół), wciąż jedziemy prosto. W ten sposób dojeżdżamy aż do Rynku. Tam skręcamy w lewo na parking P1, zgodnie z oznaczeniem na tabliczce przy drodze.

Gdzie zaparkować? Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, dostępne są jeszcze dwa parkingi. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z TARNOWA?

Rabkoland to moc rewelacyjnych atrakcji dla dzieci. Dojazd z Tarnowa do Rabkolandu samochodem zajmie Wam około 1,5 godziny. Podróż przez malownicze, górskie regiony to dodatkowa atrakcja dla całej rodziny!

Z Tarnowa w pierwszej kolejności udajemy się drogą A4 w stronę Krakowa. Zjeżdżamy na węźle "Zakopiańskim" kierując się znakami na Chyżne i Zakopane poruszając się dalej drogą ekspresową S7, potocznie zwaną zakopianką. Przejeżdżamy przez miejscowości Myślenice i Lubień, cały czas poruszając się drogą S7. W miejscowości Skomielna Biała, na światłach, skręcamy w lewo. Poruszamy się prosto aż do ronda w Rabce-Zdroju. Na rondzie skręcamy w prawo, dalej poruszamy się drogą główną. Na światłach w centrum miasta, przy Muzeum Władysława Orkana (zabytkowy drewniany kościół), jedziemy prosto. Następnie dojeżdżamy do Rynku, gdzie skręcamy w lewo na Parking P1, zgodnie z oznaczeniem widocznym przy drodze.

Gdzie zaparkować? Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, na pewno znajdziecie miejsce na jednym z dwóch pozostałych parkingów dostępnych dla naszych gości. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.

Jak dojechać do Rabkolandu samochodem z BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ?

Droga z Białki Tatrzańskiej do naszego parku rozrywki dla dzieci zajmie Wam zaledwie 40 minut. Wiedzie przez malownicze, górskie regiony, które zapewnią atrakcje już w czasie drogi do Rabkolandu!

Z Białki Tatrzańskiej kierujemy się na północ drogą krajową nr49 w kierunku miejscowości Nowy Targ. Następnie skręcamy w drogę krajową nr. 47 w kierunku Rabki Zdrój. Skręcamy w prawo przy nowo wybudowanym węźle, według oznaczenia "Rabka-Zdrój", w drogę E77, którą dojeżdżamy do skrzyżowania przy restauracji "Siwy Dym". Dalej kierujemy się prosto, wjeżdżając w ulicę Kilińskiego i udajemy się nią na sam dół, zjeżdżając tym samym w centrum Rabki Zdrój. Następnie skręcamy w lewo, według drogi głównej (na Rynek), a następnie, za oznakowaniem przy drodze, skręcamy w prawo do Rabkolandu – od razu na parking P1.

Przy Rabkolandzie czekają na Was aż trzy całkowicie bezpłatne parkingi. Jeśli parking P1 będzie zajęty, możecie wybrać parkingi P2 i P3, także dostępne dla naszych gości. Więcej o nich dowiesz się z informacji o parkingach.

Dzieciaki, jesteśmy na miejscu! Jeszcze tylko zaparkujemy…

W bezpośredniej okolicy Rabkolandu znajdują się 3 parkingi, dostępne dla naszych Gości bez ograniczeń. Wszystkie 3 są całkowicie bezpłatne.

Parking Rabkoland

  • Parking nr 1 (wzdłuż rzeczki Poniczanki) to parking zlokalizowany najbliżej głównej bramy. Jeśli wybierzecie tę drogę, czekają na Was udogodnienia – spod przebudowanej bramy wjedziecie do Rabkolandu specjalnym wyciągiem, stworzonym z myślą o wózkach. Przy głównym wejściu, oprócz kas biletowych, znajduje się także Biuro Obsługi Gości – jeśli potrzebujecie jakiejkolwiek pomocy, udajcie się właśnie tutaj. W poniedziałki przy wjeździe na parking odbywa się lokalny targ, dlatego w te dni polecamy parkingi nr 2 i 3.
  • Parking nr 2 zlokalizowany jest nieco dalej, za rzeką Poniczanką. Jest bardzo duży (na 1000 samochodów) i znajduje się nieco dalej od naszego parku rozrywki. Aby dotrzeć z niego do Rabkolandu, trzeba przejść na około przez mostek i udać się do głównego wejścia – około 300-400 metrów.
  • Parking nr 3 polecamy szczególnie w poniedziałki, gdy wjazd na parkingi z drugiej strony może być utrudniony. To parking przy nieczynnym sklepie Intermarche, mieszczący około 150 samochodów. Ze względu na lokalizację parkingu, parkującym tu polecamy wejście od ulicy Podhalańskiej, bezpośrednio do Góralskiej Dżungli (strefa tematyczna Rabkolandu). Przy drugim wejściu także znajdują się kasy biletowe.

Obecnie przygotowujemy parking nr 1 do całkowitej rewitalizacji, która zostanie przeprowadzona w latach 2021-2022. Przepraszamy za wszystkie niedogodności, które mogą spotkać Was w sezonie 2021 :)


Po deszczowej pogodzie polecamy wybór parkingu nr 3.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca