Przyjedź autobusem do Rabkolandu

Przyjedź autobusem

clouds

Rabka-Zdrój jest dobrze skomunikowana z Krakowem i Zakopanem, a także z sąsiednimi miejscowościami turystycznymi. Prywatne busy z Krakowa i z Zakopanego do Rabki-Zdroju odjeżdżają często, niekiedy nawet kilka razy na godzinę.

Zawsze aktualny rozkład jazdy busów, zarówno PKS, jak i prywatnych przewoźników, można sprawdzić między innymi na stronie Małopolskich Dworców Autobusowych.

W Rabce możecie wysiąść na Dworcu PKS, co zapewni Wam 15-minutowy spacer jako rozgrzewkę przed zabawą. Można także wysiąść na przystanku przy Muzeum Orkana – to tylko 5 minut spaceru, przystanek znajduje się w bliskim sąsiedztwie naszego parku. Jeśli poprosisz kierowcę o wskazanie dogodnego przystanku najbliżej Rabkolandu, na pewno wskaże Wam odpowiednie miejsce :)

Połączenia z niektórych miast w okolicy, jak Nowy Sącz czy Bielsko-Biała, są mniej korzystne. Jeśli z Twojej miejscowości nie ma żadnego połączenia, które pozwoliłoby na cały dzień zabawy w Rabkolandzie, zachęcamy do przyjazdu do Rabki na dłużej! Na naszej stronie znajdziesz podpowiedź dotyczącą noclegów, a także dowiesz się, jakie atrakcje czekają na Was w Rabce-Zdroju.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca