Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
875
Udostępnij:

Dzień Dziecka w Rabkolandzie

Kto powiedział, że Dzień Dziecka powinien trwać tylko jeden dzień? W Rabkolandzie świętujemy znacznie dłużej! Przez kilka dni zapewniamy wszystkim naszym gościom moc niezapomnianych atrakcji i Dzień Dziecka, którego bez wątpienia nie zapomną na długo.

Mamy dla ciebie pomysł na Dzień Dziecka, którego ty i twoja pociecha prędko nie zapomnicie. Odwiedź nasz park rozrywki i zafunduj swojemu maluchowi cały dzień pełen atrakcji! Jak co roku, zapraszamy małych i dużych gości do Rabkolandu, by wspólnie móc łączyć znakomitą zabawę z nauką. Sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy.

Oryginalny pomysł na Dzień Dziecka

To doskonała okazja do wypróbowania naszych flagowych atrakcji, ale i poznania czegoś całkowicie nowego. Każdego roku zapraszamy wyjątkowych gości, organizujemy konkursy i niezapomniane animacje dla dzieci. Z okazji Dnia Dziecka w Rabkolandzie odbywają się liczne występy artystyczne. W towarzystwie doświadczonych animatorek, nawet najmłodsze maluchy wezmą udział w pełnych uśmiechu, a zarazem pouczających zabawach.

Nasz pomysł na Dzień Dziecka to nie tylko cała masa śmiechu i zabawy, ale i czas na to, by wyjątkową okazję móc celebrować w rodzinnym gronie. Wraz ze swoją pociechą zjesz posiłek na trawie, odwiedzisz interesujące Muzeum Rekordów i Osobliwości czy Teatr Ruchomych Figur. To zarazem doskonała okazja do rodzinnej wycieczki po urokliwym mieście Rabka Zdrój. Możesz być pewien, że u nas nie będziecie się nudzić!

Atrakcyjne promocje

Dzień Dziecka to okazja wyjątkowa również dla nas, dlatego z całego serca pragniemy zapewnić wam zabawę na jak najkorzystniejszych warunkach. W tych dniach wprowadzamy promocyjne ceny biletów zarówno dla starszych, jak i młodszych gości. Sprawdź aktualne ceny biletów w naszym parku pod tym linkiem i dowiedz się więcej!

Kiedy najlepiej nas odwiedzić?

Dzień Dziecka w Rabkolandzie przyciąga rokrocznie mnóstwo chętnych, dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć świętowanie o kilka dni. Dzięki temu, możesz odwiedzić nas wraz z dziećmi w terminie, który pozwoli na uniknięcie tłumów. To zresztą idealny sposób na to, by zapewnić maluchowi nie Dzień, a Tydzień Dziecka!

Rozrywka dla małych i dużych

Dzień Dziecka w Rabkolandzie bez wątpienia zapadnie w pamięć zarówno tobie, jak i twoim pociechom na długie lata. Dla najmłodszych to doskonała forma spędzenia wolnego czasu, pełnego uśmiechu i nauki, dla ciebie – okazja, by znów móc poczuć się dzieckiem. Spędźcie ten dzień na wspólnej, pełnej radości zabawie!

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca