Cyrk Luna - Strefa atrakcji w Parku Rozrywki Rabkoland

Strefa Cyrkowa

clouds

Wybierz wiek dziecka:

Strefa Cyrkowa

W Rabkolandzie znajduje się także prawdziwa Strefa Cyrkowa! W ramach cyrkowych zabaw można wziąć udział w wyjątkowej paradzie aut lub wybrać się na przejażdżkę cyrkowym pontonem. Dla miłośników bardziej statycznych atrakcji przygotowano Gabinet Krzywych Luster, który rozbawi do łez zarówno dorosłych, jak i dzieci.

W środku wielkiego cyrkowego namiotu na widownię czekają klauni, tresowany lew, ogromne trzymetrowe słonie, orkiestra, akrobaci i wielu innych artystów. Każda scena jest odpowiednio nagłośniona i oświetlona, dodając temu miejscu niepowtarzalnego klimatu, w którym dźwięki dostosowują się do konkretnej stylizacji sceny. Podczas wizyty w tym cyrku dzieci mogą usłyszeć odgłosy słoni, śmiech komediantów i muzykę orkiestry oraz podziwiać akrobacje cyrkowców Cyrku Wielkiego w Rabkolandzie.

Wszystkie sceny cyrkowe zostały złożone z profesjonalnych figur ruchomych (animatroników) renomowanej niemieckiej firmy Heimotion, dlatego rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech oraz ich wychowanie etyczne – w tym cyrku nie ucierpiało żadne zwierzę.

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca