Wiadomości Rabkoland
Wiadomości
clouds
Data dodania:
806
Udostępnij:

Sezon na teatry

W całej Polsce rozpoczęły się wakacje. W Rabkolandzie rozpoczął się sezon na codzienne występy teatralne.

W tym sezonie już od 1 lipca, odwiedzający Rabkoland będą mieli codziennie trzy okazje, żeby zobaczyć występ jednego z rezydujących w parku artystów.

Na scenę małą przy ruraparku powraca Jarosław Rosiński, zawodowy aktor, absolwent PWST, lepiej znany jako Pan Kukiełka. Przygotował dla Państwa zupełnie nowy program, który jeszcze bardziej angażuje do zabawy widzów i pozwala dzieciom postawić pierwsze kroki w teatralnym świecie. Występy Pana Kukiełki będą zaczynać się już zwykle od godziny 11:00.

W samo południe każdego dnia, będziemy mogli po raz pierwszy wejść do magicznego świata Rafała Mulki i Beskidzkiego Teatru Iluzji. W specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, w sąsiedztwie Strasznego Dworu – Teatr Iluzji Hokus Pokus, zabierze Was w magiczną podróż, pełną niesamowitych efektów specjalnych i humoru. Program ma dwie odsłony, które iluzjonista gra naprzemiennie.

Zarówno w przypadku Teatru Pacynka i Teatru Iluzji istnieje możliwość wcześniejszego zgłoszenia i rezerwacji dla grupy zorganizowanej całego przedstawienia.

W przypadku dużej frekwencji danego dnia, ilość występów może ulec zwiększeniu.

Serdecznie zapraszamy

Zapisz się na newsletter

Bądź na bieżąco!

sheep
Owca
Owca
Owca
Owca